Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/
Schneider Electric

Nowy zasilacz UPS Schneider Electric Easy UPS 3-Phase Modular

Schneider Electric prezentuje skalowalny zasilacz UPS Easy UPS 3-Phase Modular z funkcją Live Swap dla centrów danych i aplikacji krytycznych, zapewniający niezawodność i efektywność energetyczną. Produkt jest certyfikowany przez Green Premium Schneider Electric i oferuje łatwą konfigurację oraz zdalne zarządzanie. Easy UPS 3-Phase Modular to optymalne rozwiązanie dla klientów poszukujących prostych sposobów na zapewnienie ciągłości działania biznesu.

Nowy zasilacz UPS Schneider Electric Easy UPS 3-Phase Modular

Modułowa konstrukcja z funkcją Live Swap dla małych i średnich centrów danych oraz aplikacji o znaczeniu krytycznym. 

Schneider Electric™, światowy lider w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki, prezentuje Easy UPS 3-Phase Modular. Ten niezawodny zasilacz bezprzerwowy (UPS) został zaprojektowany do ochrony krytycznych urządzeń, wykorzystując funkcję Live Swap. Easy UPS 3-Phase Modular jest dostępny w zakresie mocy 50-250 kW, w skalowalnej konfiguracji N+1 i obsługuje architekturę EcoStruxure™. 

Zasilacz awaryjny Easy UPS 3-Phase Modular powstał w celu zapewnienia skalowalności, i tym samym umożliwienia użytkownikom optymalizacji kosztów inwestycyjnych w miarę rosnących potrzeb. Urządzenie posiada etykietę Green Premium Schneider Electric. To certyfikat, który potwierdza wydajność energetyczną, trwałość, możliwość recyklingu i przejrzystość, co pomaga ograniczyć wpływ na środowisko. Dodatkowo nowe rozwiązanie wykorzystuje zaawansowane technologie obejmujące wysoką sprawność, inteligentne zarządzanie bateriami, monitorowanie i sterowanie w czasie rzeczywistym, co czyni go jednym z najbardziej opłacalnych i energooszczędnych zasilaczy bezprzerwowych dostępnych na rynku.

Z przyjemnością prezentujemy Easy UPS 3-Phase Modular. Produkt ten oferuje klientom funkcję Live Swap, modułową konstrukcję i niezawodność w optymalnym pakiecie inwestycyjnym. Możliwość zdalnego zarządzania zasilaczem jest gwarancją niezakłóconej eksploatacji, dzięki czemu jest to doskonały wybór dla centrów danych oraz zastosowań komercyjnych i przemysłowych – powiedział Mustafa Demirkol, wiceprezes ds. zarządzania ofertą i marketingu Data Center Solutions.

Zapewnienie ciągłości działania biznesu w prosty sposób

Easy UPS 3-Phase Modular od Schneider Electric umożliwia klientom optymalizację nakładów inwestycyjnych dzięki swojej modułowej architekturze. Ponadto planowany czas przestoju jest znacznie minimalizowany dzięki zastosowaniu samo-diagnozujących modułów mocy i static switch z funkcją Live Swap. Easy UPS 3-Phase Modular jest łatwy w konfiguracji, instalacji i eksploatacji.

Easy UPS 3-Phase Modular jest częścią portfolio produktów 3-fazowych serii Easy UPS Schneider Electric.

Źródło: se.com

Schneider Electric
Anna Dąbkowska

Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
[email protected]
www.se.com/pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz