.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Nowa kampania PGE „Mądrze korzystaj z energii”

PGE Polska Grupa Energetyczna w najnowszej kampanii promuje efektywny sposób korzystania z energii elektrycznej. Zwraca też uwagę na to, ile kilowatogodzin (kWh) zużywają najbardziej popularne sprzęty w gospodarstwie domowym, a dzięki stworzonemu kalkulatorowi energii pomaga mądrze z nich korzystać.

Nowa kampania PGE „Mądrze korzystaj z energii”
Nowa kampania PGE „Mądrze korzystaj z energii”

Energia elektryczna jest niezbędna do codziennego funkcjonowania, produkcji dóbr, świadczenia usług, rozwoju gospodarki i funkcjonowania państwa. To, jak i ile korzystamy z energii wpływa na wysokość rachunków dla każdego i emisję gazów cieplarnianych dla wszystkich, a wszyscy mamy wpływ na to ile energii zużywamy, dlatego Mądrze korzystaj z energii!

Reklama
oknonet.pl

 

Mądre korzystanie z dobra, jakim jest energia elektryczna, powinno nam towarzyszyć każdego dnia. Szczególnie teraz, gdy wojna wywołana przez Putina na Ukrainie zachwiała sytuacją geopolityczną i wywołała światowy kryzys energetyczny. Każdy z nas, zmieniając swoje nawyki, może mądrze korzystać z energii elektrycznej i ograniczyć jej zużycie a tym samym, zmniejszyć swoje rachunki – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Wraz z rozpoczęciem kampanii uruchomiona została strona internetowa, na której każdy użytkownik, korzystając ze specjalnie przygotowanego kalkulatora, może policzyć zużycie i koszty energii dla poszczególnych urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie domowym.

Źródło: madrze-korzystaj.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz