Reklama
https://homecomfort.com.pl/

NIBE oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet IHF 2023

NIBE, globalny gracz i lider rynku rozwiązań w zakresie zrównoważonej energii w Europie, producent pomp ciepła marki NIBE, z dumą prezentuje swoje działania sponsorskie nadchodzących 26. Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023 r.

NIBE oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet IHF 2023
NIBE oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet IHF 2023 [Fot. IHF / kolektiff]

Turniej, którego gospodarzami są Szwecja, Norwegia i Dania, odbędzie się w dn. 29 listopada do 17 grudnia 2023 r.

26. IHF Mistrzostwa Świata Kobiet są imprezą dzieloną, z fazą grupową rozgrywaną w Göteborgu, Stavanger i Helsingborgu, podczas gdy finał odbywa się w duńskim Herning. Łącznie 32 reprezentacje narodowe będą rywalizować o upragniony złoty medal, a mecze będą rozgrywane w trzech krajach.

Piłka ręczna to sport, który odzwierciedla siłę, technologię i pasję, podobnie jak nasze zaawansowane pompy ciepła. Szwedzka drużyna piłki ręcznej kobiet okazała się naprawdę interesująca i przyciąga szeroką publiczność. Sport cieszy się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej, ale jest również głęboko zakorzeniony w krajach nordyckich i Europie. Daje nam to wyjątkową okazję do zwiększenia naszej widoczności na niektórych z naszych najważniejszych i rozwijających się rynków. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tych utalentowanych sportowców i nie możemy się doczekać, aby być częścią ich drogi do sukcesu – mówi Klas Dahlberg, Business Area Manager w NIBE Climate Solutions.

Zawsze staramy się, aby piłka ręczna była bardziej widoczna na całym świecie, a partnerstwo z NIBE tylko potwierdza, że sport ten staje się coraz bardziej atrakcyjny dla różnych sponsorów – mówi dr Hassan Moustafa, prezes IHF.

Reprezentacja Polski Kobiet zapewniła sobie awans do Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023 i zagra w grupie F w Herning (Dania):

  • 30.11.2023 godz. 20.30 z Iranem,
  • 2.12.2023 godz. 20.30 z Japonią,
  • 4.12.2023 godz. 20.30 z Niemcami.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 57,
15-703 Białystok
tel. 85 662 84 90
[email protected]
www.nibe.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz