Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Innowacyjność w branży OZE: Poznaj Firmę Vesser

W dzisiejszych czasach, kiedy komfort i wygoda w naszych przestrzeniach życiowych są priorytetem, firma Vesser wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji oraz pomp ciepła. Od ponad 30 lat jesteśmy jednym z wiodących producentów na rynku, dostarczając najnowocześniejsze systemy klimatyzacyjne oraz grzewcze dla domów, biur, oraz przestrzeni komercyjnych.

Innowacyjność w branży OZE: Poznaj Firmę Vesser

Firma Vidicon Sp. z o.o. powstała w roku 1990 we Wrocławiu, a w roku 1991 otworzyła swoje biuro w Warszawie. Początkowo zajmowaliśmy się importem i dystrybucją elektronicznych systemów zabezpieczeń marki UNV, a także systemów przeciwpożarowych, kamer przemysłowych, systemów kontroli dostępu i zabezpieczeń. W kolejnych latach poszerzaliśmy ofertę o klimatyzatory Electra oraz Airwell, a od 2011 wprowadziliśmy na rynek europejski markę VESSER, którą rozwijamy po dziś dzień wprowadzając chociażby nasz nowy flagowy produkt – pompę ciepła VESSER Alterius VDS.

Rozwiązania marki Vesser oferują szeroki wybór klimatyzatorów oraz pomp ciepła, dopasowanych do różnych potrzeb i rodzajów budynków. Dodatkowo wspieramy naszych partnerów na każdym etapie prac, w projektowaniu, instalacji i serwisowaniu, co pozwala zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję i komfort użytkowania. Nasze innowacyjne rozwiązania obejmują:

  • Pompy ciepła powietrze-woda: Doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych oraz budynków komercyjnych, pozwalające na efektywne korzystanie z energii z otoczenia.
  • Klimatyzatory typu Split i Multi-Split: Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia klimatyzacyjne, posiadające szereg funkcji poprawiających komfort przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu
  • Systemy VARF: Dla większych przestrzeni komercyjnych proponujemy systemy centralnej klimatyzacji, zapewniające równomierne chłodzenie lub ogrzewanie.
  • Klimatyzatory Przenośne: Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują mobilnej klimatyzacji bez konieczności rozprowadzania instalacji.

Nasza firma stale inwestuje w badania i rozwój, dążąc do wprowadzania najnowszych technologii do swoich produktów. Pompy ciepła wykorzystują zaawansowane podzespoły oraz systemy sterowania, które pozwalają na optymalne dostosowanie pracy do warunków zewnętrznych, co przekłada się na oszczędność energii i kosztów eksploatacji.

Zrównoważony Rozwój

Jednym z kluczowych elementów filozofii firmy jest zrównoważony rozwój. Wszystkie produkty są projektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Ponadto firma podejmuje liczne działania mające na celu redukcję emisji CO2 w całym procesie produkcji i dystrybucji.

Obsługa Klienta

Vesser oferuje najwyższej jakości produkty, ale także zapewnia kompleksową obsługę klienta na każdym etapie współpracy. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów, klienci naszej firmy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, szybką obsługę oraz wsparcie techniczne. Nasz zespół specjalistów składa się z doświadczonych partnerów instalacyjnych, serwisantów i doradców technicznych, którzy służą fachową pomocą na każdym etapie współpracy. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacji czy też pomp ciepła oraz sieć naszych partnerów zapewnia profesjonalny montaż, a także regularny serwis, aby zapewnić długotrwałą i bezproblemową pracę urządzeń.

Podsumowanie

Vesser to również wzór do naśladowania pod względem zaangażowania w ochronę środowiska i innowacyjności. Nasze produkty stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują efektywnych, ekologicznych i ekonomicznych systemów grzewczych.

Źródło: VIDICON

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz