.
Reklama
targikielce.pl/
.

Gali Builder for the Future 2021-2022

Podczas Gali Builder for the Future 2021-2022 wyłoniono laureatów najnowszej odsłony Konkursu dla Młodych Architektów.

Gali Builder for the Future 2021-2022 [źródło: www.soudal.pl]
Gali Builder for the Future 2021-2022 [źródło: www.soudal.pl]

 

Reklama
oknonet.pl

 

Uroczystość zwieńczyła organizowany cyklicznie przez miesięcznik „Builder” program edukacyjny, którego partnerem strategicznym jest firma Soudal.

IX edycja Konkursu dla Młodych Architektów (KDMA) wzorem ubiegłych lat przyciągnęła utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia architektów z całej Polski. Mierząc się z przygotowanymi zadaniami, uczestnicy musieli wykazać się nie tylko nowatorstwem i kreatywnością, ale również umiejętnym wykorzystaniem materiałów lub technologii oferowanych przez marki, które wspierają miesięcznik „Builder” w realizacji prestiżowego programu edukacyjnego Builder For The Future.

Spośród prac zgłoszonych w bieżącej odsłonie Konkursu dla Młodych Architektów najlepszy okazał się projekt „BIKE STOP” Centrum Ruchu Rowerowego i Nowych Idei w Parku Śląskim w Chorzowie autorstwa Michała Szymaszka z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Konkurs KDMA organizowany przez magazyn „Builder” jest dla młodych architektów ogromną szansą na wymarzony początek kariery, a dla organizatorów – okazją do ich wspierania na ścieżce rozwoju zawodowego. Już od 9 lat uczestnicy Konkursu zaskakują nas oryginalnymi pomysłami.
W pracach przyszłych projektantów duży nacisk położony jest nie tylko na estetykę i walory użytkowe, ale też na stosowanie energooszczędnych rozwiązań. Tegoroczny zwycięski projekt „BIKE STOP” zachwycił nas wielowymiarowością oraz ekologicznym.

źródło: www.soudal.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz