Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Enrique Vilamitjana z Panasonic kontynuuje działania rzecznicze jako członek zarządu EHPA

Dyrektor zarządzający Panasonic Heating & Cooling Solutions, Enrique Vilamitjana, został powołany do zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Pomp Ciepła (EHPA) na trzeci rok z rzędu.

Enrique Vilamitjana z Panasonic kontynuuje działania rzecznicze jako członek zarządu EHPA
Enrique Vilamitjana z Panasonic kontynuuje działania rzecznicze jako członek zarządu EHPA foto: Jordi Play

Ponowne powołanie Enrique do zarządu EHPA podkreśla jego zaangażowanie w promowanie pomp ciepła jako zrównoważonego i wysoce efektywnego rozwiązania w całej Europie. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży ogrzewania i chłodzenia, Enrique szeroko promuje pompy ciepła na rynku, zwłaszcza w obecnych warunkach gospodarczych i politycznych Jego zaangażowanie w promowanie zrównoważonych rozwiązań w zakresie ogrzewania i chłodzenia pozostaje niezachwiane, gdyż pracuje on nad rozwiązaniem najpilniejszych wyzwań stojących przed branżą.

Jestem zaszczycony, że po raz kolejny mogę zasiadać w zarządzie EHPA. Niezwykle ważne jest, abyśmy nadal opracowywali zrównoważone rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Współpracując z interesariuszami z branży i decydentami, możemy napędzać znaczące zmiany i przyspieszyć przejście na bardziej przyjazne dla środowiska technologie – komentuje Enrique.

W swojej roli w zarządzie EHPA, Enrique będzie nadal wspierać branżę pomp ciepła i jej łańcuch wartości. Skupi się na rozwijaniu kluczowych polityk, w tym związanych z czynnikami chłodniczymi, projektowaniem produktów, cyfryzacją i gospodarką o obiegu zamkniętym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz