Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Electra M&E Polska stawia na rozwój. Spółka realizuje kontrakt dla konsorcjum Unibail-Rodamco-Westfield

Electra M&E Polska jeszcze w 2022 roku rozpoczęła realizację kontraktu w Überseequartier w Hamburgu. Projekt ten obejmuje wykonanie instalacji dla potrzeb południowej części wielofunkcyjnego obiektu położonego nad Łabą w reprezentacyjnej części tego miasta.

Electra M&E Polska stawia na rozwój. Spółka realizuje kontrakt dla konsorcjum Unibail-Rodamco-Westfield
Electra M&E Polska stawia na rozwój. Spółka realizuje kontrakt dla konsorcjum Unibail-Rodamco-Westfield

 

W ramach kontraktu odpowiadamy za wykonanie instalacji grzewczo-chłodniczych oraz wodno-kanalizacyjnych w obszarze garaży oraz przestrzeni wspólnych części południowej kompleksu. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Udział w tym projekcie nie tylko stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu, ale także otwiera nowe możliwości zatrudnienia dla polskich inżynierów. To doskonały przykład promocji naszych krajowych talentów i ekspertów na arenie międzynarodowej – podkreśla Robert Protyński, prezes zarządu Electra M&E Polska.

Planowane etapy prac obejmują przygotowanie i uzgodnienie dokumentacji montażowej, dostawy urządzeń i materiałów, prace montażowe, rozruch i regulacje wykonanych instalacji, opracowanie dokumentacji powykonawczej, instrukcję obsługi i trening personelu, aż wreszcie odbiory wykonanych instalacji. Projekt Überseequartier Hamburg jest istotnym przedsięwzięciem, a Electra M&E Polska współpracuje na nim z siostrzaną firmą, Electra M&E Deutschland GmbH. Dodatkowe wsparcie zapewnia firma IPID Engineering Sp. z o.o. (spółka-córka firmy Electra M&E Polska), która odpowiada za m.in. instalacje elektryczne, teletechniczne oraz automatyki dla obszaru Kinopolis.

Prace rozpoczęły się jesienią 2022 roku, a otwarcie całego kompleksu planowane jest na wiosnę 2024 r.

W ramach tego kontraktu mamy możliwość nie tylko dostarczenia wysokiej jakości usług instalacyjnych, ale także wzmocnienia naszej reputacji jako solidnego partnera w branży instalacyjnej. Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzono, możemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań i spełniania najwyższych standardów jakości. Jest to dla nas ważny krok i potwierdzenie pozycji j wiodącej firmy w dziedzinie instalacji grzewczo-chłodniczych. wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz innych. Nasza zaangażowana ekipa inżynierów i specjalistów niezawodnie przyczyni się do sukcesu Überseequartier Hamburg, tworząc nowe rozwiązania dla kompleksu Kinopolis i przyczyniając się do rozwoju tej nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni – dodaje prezes Protyński.

Źródło: electra.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz