Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

De Dietrich wspiera WOŚP podczas 31. finału

Z okazji 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy firma BDR Thermea Poland wspiera walkę z sepsą, która jest ciężkim stanem chorobowym zagrażającym życiu. Firma przekazała na charytatywną licytację produkty ze swojej oferty - zestaw klimatyzacji CLIM’UP marki De Dietrich oraz kocioł gazowy kondensacyjny Luna Classic 24 marki BAXI.

De Dietrich wspiera WOŚP podczas 31. finału
De Dietrich wspiera WOŚP podczas 31. finału

W ramach 31. finału Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie tylko zbiera datki do puszek, ale także gromadzi środki z charytatywnych aukcji sponsorów w serwisie Allegro. Firma BDR Thermea Poland wspiera WOŚP, przekazując na licytację:

Jak czytamy na stronie WOŚP, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Aby chory, u którego wystąpiła sepsa, mógł przeżyć – musi mieć przeprowadzone właściwe rozpoznanie i wdrożone leczenie, najlepiej w ciągu pierwszej godziny. Najnowsze badania sugerują, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku znacznie zwiększają ryzyko zgonu. Właśnie dlatego tegoroczny finał WOŚP zbiera na wyposażenie szpitali w urządzenia, które pozwolą na przyspieszenie diagnostyki sepsy, a w efekcie szybsze i skuteczniejsze leczenie.

Firma BDR Thermea Poland włącza się do akcji przekazując na licytację zestaw klimatyzacji CLIM’UP o mocy 3,6 kW składający się z jednostki zewnętrznej MOSE 35 oraz jednostki wewnętrznej UME 35 oraz kocioł gazowy kondensacyjny Luna Classic 24 kW marki BAXI.

Zestaw klimatyzacji CLIM’UP o mocy 3,6 kW

CLIM’UP to nie tylko wysoka klasa energetyczna i znakomita wydajność, ale także niski poziom hałasu, łatwy montaż, elegancki design i komfortowe użytkowanie. Dzięki kilku trybom pracy CLIM’UP sprawdzi się w różnych warunkach: może chłodzić, ogrzewać, osuszać i wentylować pomieszczenie.

Tryb nocny zapewnia wysoki komfort akustyczny w porze odpoczynku, opcja zapobiegania przeciągom i opcja turbo pozwalają cieszyć się przyjemnym chłodem lub ciepłem w kilka chwil, a antybakteryjne samoczyszczenie sprawia, że eksploatacja klimatyzacji jest higieniczna i wygodna.

Wszystkie informacje o zestawie CLIM’UP znajdują się na stronie aukcji na platformie Allegro: DE DIETRICH Zestaw klimatyzacji CLIM’UP (3,6 kW).

LUNA CLASSIC ELEMENT PICTURE 002

Kocioł gazowy kondensacyjny BAXI Luna Classic 24

Luna Classic to doskonałe połączenie zaawansowanej elektroniki i wytrzymałych komponentów. Kocioł, dzięki kompaktowym wymiarom, może być instalowany w małych przestrzeniach – zarówno w kuchni, jak i pomieszczeniu gospodarczym. Konstrukcja kotła została szczegółowo przemyślana, tak aby zajmował jak najmniej miejsca, a jednocześnie oferował maksymalną wydajność i oszczędność, dzięki zastosowaniu techniki kondensacyjnej.

Kocioł Luna Classic wyposażony został w wygodny i intuicyjny interfejs z prostym, podświetlanym menu z ikonami oraz łatwym ustawianiem temperatury ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (c.w.u.).

Ponadto model Luna Classic posiada dwie funkcje zapewniające idealną temperaturę ciepłej wody. Funkcja Relax utrzymuje ciepłą wodę użytkową w żądanej temperaturze przez zaplanowany czas, a funkcja Boost ustawia kocioł na maksymalną moc, aby szybciej dostarczyć ciepłą wodę użytkową.

Wszystkie informacje o kotle BAXI Luna Classic 24 znajdują się na stronie aukcji na platformie Allegro: Baxi Luna Classic kocioł gazowy kondensacyjny (24 kW).

Zapraszamy do licytowania, grajmy razem i wspólnie pokonajmy sepsę!

Źródło: dedietrich.pl

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

WWW: www.dedietrich.pl 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz