.
Reklama
oknonet.pl
.

Arctic Paper powołuje business developera dla segmentu energii

Arctic Paper zatrudniła Daniela Bergkvista na nowe stanowisko business developera odpowiedzialnego za działania Grupy w obszarze energii. Daniel Bergkvist jest obywatelem Szwecji z doświadczeniem m.in. w kwestiach energetycznych i biznesie międzynarodowym. Będzie podlegał bezpośrednio prezesowi Grupy.

Arctic Paper powołuje business developera dla segmentu energii
Arctic Paper powołuje business developera dla segmentu energii

 

Reklama
oknonet.pl

Inwestycje w energię odnawialną i wolną od paliw kopalnych, mające na celu osiągnięcie przez Grupę neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2030 r., stanowią ważną część strategii Arctic Paper. Grupa inwestuje w ekologiczne rozwiązania energetyczne, takie jak elektrownie wodne w Munkedal, kocioł na biomasę w Grycksbo i panele fotowoltaiczne
w Kostrzynie.

Segment energii jest bardzo ważny dla naszego przyszłego rozwoju i ma ogromny potencjał. Poprzez zatrudnienie business developera zyskujemy jeszcze więcej możliwości do rozwijania działalności Arctic Paper w tym obszarze, – mówi Michał Jarczyński, Prezes Zarządu Arctic Paper.

Daniel Bergkvist pełnił ostatnio funkcję business developera w AFRY Energy a wcześniej zajmował się między innymi kwestiami energetycznymi w E.ON oraz sprzedażą międzynarodową.

Źródło: arcticpaper.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz