Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

ENGO Controls – nowa marka na rynku grzewczym

Na początku roku 2022 firma QL Controls wprowadziła do sektora grzewczego nową markę, którą dziś z przyjemnością przedstawiamy. ENGO Controls – bo o niej mowa – jest odpowiedzią na światowe trendy. Stawia na świadomość ekologiczną oraz otwiera się na inne technologie przyszłości. Oto świeże spojrzenie na sterowanie ogrzewaniem.

ENGO Controls – nowa marka na rynku grzewczym
ENGO Controls – nowa marka na rynku grzewczym

ENGO Controls oferuje nowatorskie, lecz łatwe w obsłudze urządzenia, które nadążają za stale rosnącym tempem codziennego życia. Technolodzy marki z uwagą analizują najnowsze trendy w automatyce urządzeń grzewczych i chłodzących. Znają od podszewki mocne oraz słabe strony ogrzewnictwa. Rozumieją, czego potrzebują Klienci, a także jakie problemy napotykają w sezonie zimowym. Dzięki temu tworzą urządzenia, które najlepiej te problemy rozwiązują. Jedna z naczelnych zasad ENGO Controls brzmi: technologia jest dla ludzi, nigdy odwrotnie.

Skąd nazwa ENGO Controls?

Skrót ENGO nie jest przypadkowy. Przeciwnie, niesie przesłanie i wartości marki. ENGO to cztery litery, które wprowadzają nową jakość.

E jak energooszczędność. Sterowanie ogrzewaniem pozwala na oszczędność energii. Jeśli się na nie zdecydujemy, zużywamy tylko tyle ciepła, ile potrzebujemy. Efekt? Dom jest optymalnie ogrzany, a rachunki niższe.

N jak nowoczesność. Marka wykorzystuje nowoczesne rozwiązania. Opiera się na współpracy z innymi technologiami przyszłości, a konkretnie na znanej ogólnoświatowej platformie Tuya.

G jak gwarancja. Technolodzy ENGO Controls troszczą się o szczegóły. Stale kontrolują jakość produktów. Swoją pewność potwierdzają długim okresem gwarancji – bez żadnych dopłat.

O jak odpowiedzialność za produkt i za środowisko. Marka zapewnia Użytkownikom darmowe doradztwo przed, a także po zakupie. Tworząc swoje systemy, działa proekologicznie. Mniejsze zużycie energii, to mniej zanieczyszczeń. ENGO Controls chroni zasoby naturalne.

Jakie produkty znajdują się w ofercie marki ENGO Controls?

Takie, które minimalizują opłaty za ogrzewanie i pomagają realnie odciążyć przyrodę. Obecnie w asortymencie ENGO Controls znajdują się:

  • programowalne, przewodowe oraz bezprzewodowy regulatory temperatury
  • internetowe regulatory, działające przez Wi-Fi
  • siłownik termoelektryczny
  • no i oczywiście listwa centralna do sterowania podłogówką

Gama produktów będzie się jednak regularnie powiększać o kolejne funkcjonalne urządzenia sterujące instalacjami domowymi.

ENGO Smart współpracuje z Tuya Smart

Aplikacja mobilna marki – jej nazwa to ENGO Smart – oparta jest o popularny na całym świecie system sterowania domem Tuya Smart. Jej wielką zaletą jest uniwersalność: obsługuje wiele produktów wielu marek. A więc urządzenia różnych producentów, włączone do wspólnej sieci inteligentnego domu, można kontrolować za pomocą tej samej aplikacji. Tuya Smart pozwala sterować m.in.: systemami grzewczymi, żarówkami, lampami, taśmami LED, przełącznikami światła i prądu, roletami okiennymi, bramami garażowymi, czujnikami alarmowymi etc. To wielkie udogodnienie. Można wybierać spośród tysiąca rozmaitych propozycji, decydując o rodzaju i marce produktu, a potem połączyć wszystko w sieć obsługiwaną przez jedną aplikację – ENGO Smart w systemie Tuya Smart.

Więcej korzyści z ENGO Controls

Podsumowując, ENGO Controls stawia na: oszczędność energii, ochronę środowiska, komfort użytkownika, minimalne obciążenie przyrody. Co jeszcze możesz zyskać, wybierając tę markę?

  • Komfortowo ogrzane wnętrza
  • Bezproblemową obsługę sterowników
  • Wysoką jakość wykonania i niezawodność urządzeń sterujących
  • W standardzie 5 lat gwarancji na produkty
  • Wysoki standard wyposażenia wnętrz, za którym idzie wzrost wartości nieruchomości

Sterowanie ogrzewaniem poprawia samopoczucie

Korzyści ekonomiczne i ekologiczne to jedno, ale ENGO Controls zapewnia więcej – dba o ludzi. Dom dobrze ogrzany, to dom tańszy w utrzymaniu, a jednocześnie zdrowszy. Mieszkając w nim, zyskujemy lepsze samopoczucie, większy komfort życia. Na co dzień rzadko o tym nie myślimy, lecz temperatura otoczenia wpływa na to, jak funkcjonujemy. Efektywna praca, wypoczynek, dobry nastrój – na to wszystko oddziałują warunki termiczne, w których przebywamy. Co więcej, prawidłowy mikroklimat domu wspiera układ oddechowy, układ krążenia, poprawia jakość snu, pobudza koncentrację.

Niekorzystne dla zdrowia jest zarówno wychłodzenie organizmu, jak i przegrzanie. Sterowanie ogrzewaniem eliminuje te negatywne czynniki z naszego życia. Dlatego efektywny system sterowania instalacją grzewczą staje się częścią bezpiecznej domowej atmosfery. Warto o nią zadbać.

Źródło: engocontrols.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz