Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

AirAddiction Instalacje Informuje o Programie Dofinansowań

Do 31 stycznia 2024 r. trwa nabór gmin do programu "Ciepłe Mieszkanie", którego celem jest wspieranie osób fizycznych oraz wspólnot mieszkaniowych w termomodernizacji swoich lokali. Aktualnie 37 gmin z województwa dolnośląskiego, w tym miasto Wrocław, przystąpiło do programu, co potwierdza jego rosnącą popularność.

AirAddiction Instalacje Informuje o Programie Dofinansowań
AirAddiction Instalacje Informuje o Programie Dofinansowań [źródło: www.airaddiction.pl]

Kto może skorzystać z programu?
Program jest kierowany do osób fizycznych zamieszkujących lokale mieszkalne w budynkach wielorodzinnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Daje on możliwość uzyskania znacznych dofinansowań na termomodernizację.

Dofinansowanie na różnych poziomach:
Osoby fizyczne mogą liczyć na wsparcie do 41 000 zł, co stanowi znaczącą pomoc finansową przy inwestycji w efektywność energetyczną swojego mieszkania. Wspólnoty mieszkaniowe mają szansę uzyskać nawet do 375 000 zł, co pozwala na kompleksową modernizację budynków wielorodzinnych.

Ogólny budżet programu:
Program dysponuje budżetem w wysokości 1 750 000 tys. zł, co świadczy o znacznym potencjale finansowym dostępnym dla beneficjentów.

Rola AirAddiction Instalacje:
Nasza firma, AirAddiction Instalacje, z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu różnorodnych dotacji na wymianę źródła ciepła, chętnie służy wsparciem w zakresie aplikacji do programu “Ciepłe Mieszkanie”. Jesteśmy gotowi podzielić się naszym doświadczeniem i zapewnić kompleksową pomoc na każdym etapie procesu.

Stale monitorujemy rozwój sytuacji związanej z programem i będziemy regularnie informować o nowościach. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, aby skorzystać z dostępnych dofinansowań i uczynić swoje mieszkania bardziej energooszczędnymi i komfortowymi.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź naszą ofertę na airaddiction.pl/oferta/ oraz  facebook.com/airaddictionwroclaw 

Źródło: airaddiction.pl

AirAddiction Instalacje Sp. z o. o.
ul. Rynek 60,
50-116 Wrocław
tel. +48 531 175 433
e-mail: [email protected]
www.airaddiction.pl
www.facebook.com/airaddictionwroclaw

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz