Reklama
https://h2poland.com.pl/

Wydajność i niskie koszty eksploatacji w rozsądnej cenie

GeniaAir Split wykorzystuje energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu zewnętrznym do ogrzewania, do produkcji ciepłej wody użytkowej i do chłodzenia w lecie. Dzięki nowej technologii pracuje bardzo cicho i niezwykle ekonomicznie. Moc nominalna pomp ciepła to od 3,5 kW do 12 kW- umożliwia to stosowanie od małych domów sezonowych, aż po duże domy jednorodzinne / dwurodzinne.

Wydajność i niskie koszty eksploatacji w rozsądnej cenie
Wydajność i niskie koszty eksploatacji w rozsądnej cenie [Źródło: saunierduval.pl]

 

Reklama
oknonet.pl

Zaprojektowana z myślą o elastyczności

System GeniaAir Split składa się z jednostki zewnętrznej GeniaAir Split i jednostki wewnętrznej GeniaSet Split (ewentualnie do zastąpienia wiszącą stacją hydrauliczną z zasobnikiem lub bez).

Jednostka zewnętrzna – moduł zewnętrzny jest instalowany bezpośrednio na zewnętrznej ścianie domu, na dachu lub jako urządzenie wolnostojące w ogrodzie. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i kompaktowym wymiarom pasuje do każdego otoczenia. Niska emisja dźwięku pozwala na montaż nawet w gęstej miejskiej zabudowie.

Jednostka wewnętrzna – centrala grzewcza GeniaSet jest instalowana w pomieszczeniu- piwnicy, garażu, kotłowni, pomieszczeniu gospodarczym. Komponenty systemu wymagane do prostego, wydajnego montażu są już wbudowane do modułu hydraulicznego GeniaSet. Zintegrowany zasobnik do przechowywania ciepłej wody o pojemności 188 litrów pokrywa normalne zapotrzebowanie czteroosobowej rodziny.

Niezależny zasobnik – Jeśli zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest większe, wybierz hydrauliczną stację wieszaną na ścianie w połączeniu z zasobnikiem wolnostojącym zamiast GeniaSet.

Zaprojektowana z myślą o jeszcze większej opłacalności

Oszczędność na etapie budowy – dzięki systemowi GeniaAir Split oszczędności zaczynają się natychmiast po instalacji: na przykład w nowym budownictwie, oszczędzasz na kosztach kotłowni, bo korzystając z centrali grzewczej GeniaSet Split, potrzebujesz tyle miejsca co na standardową lodówkę. Ważna wskazówka dla modernizowanych obiektów- kompletna instalacja zajmuje tylko jeden dzień, więc można zoptymalizować czas i koszty pracy.

Oszczędność podczas eksploatacji – wyższa klasa efektywności energetycznej A++ to bardziej ekonomiczna eksploatacja. Ponieważ wydajność może być regulowana automatycznie w zależności od obciążenia grzewczego, koszty bieżące pozostają na niskim poziomie. Praca pompy ciepła jest możliwa w zakresie temperatur od + 40 °C do -20 °C co w zupełności powinno wystarczyć w naszym klimacie.

Długotrwałe i niezawodne działanie – nowa pompa ciepła powietrze / woda GeniAir Split jest produkowana wyłącznie w fabryce w Nantes. W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości, każde urządzenie jest kompleksowo testowane przed wysłaniem do klienta.

Źródło: saunierduval.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz