Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Pompy ciepła Cooper&Hunter powietrze-woda oraz powietrze-powietrze na zielonej liście ZUM!

Czy wiesz, że chcąc skorzystać z dofinansowania na zakup pompy ciepła z programu CZYSTE POWIETRZE, możesz upewnić się, że urządzenie, które wybrałeś, spełnia warunki programu? Nie dokonuj wyboru urządzenia w ciemno! Warto wiedzieć, że nie każde urządzenie spełnia wymagania techniczne. Do weryfikacji takich informacji służy właśnie Zielona Lista ZUM, która w programie czyste powietrze jest bardzo wartościowym źródłem informacji.

Pompy ciepła Cooper&Hunter powietrze-woda oraz powietrze-powietrze na zielonej liście ZUM!
Pompy ciepła Cooper&Hunter powietrze-woda oraz powietrze-powietrze na zielonej liście ZUM!

Jeśli przykładowo jesteś zainteresowany dofinansowaniem na zakup pompy ciepła od Cooper&Hunter Poland to mamy dla Ciebie świetną wiadomość!!! Nasze pompy ciepła: powietrze – woda oraz powietrze – powietrze, znajdują się na liście ZUM. Pamiętaj, że, cała baza ma charakter informacyjny i nie stanowi rankingu, a prezentowane urządzenia są uszeregowane w kolejności losowej.

Cooper&Hunter to doświadczony producent w branży HVAC, który z powodzeniem spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i dlatego wszystkie pompy ciepła powietrze – woda oraz powietrze – powietrze C&H spełniają wymagania techniczne i kwalifikują się do programu CZYSTE POWIETRZE;

SPRAWDŹ !!!

Program CZYSTE POWIETRZE jest skierowany do właścicieli i współwłaścicieli istniejących już domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dofinansowanie dotyczy wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku. Twój dom po ociepleniu i wymianie „kopciucha” na pompę ciepła Cooper&Hunter może zużywać nawet do 70% mniej energii na ogrzewanie!

Podpisywanie umów w programie CZYSTE POWIETRZE będzie realizowane do 30.06.2027 r. ale po co czekać, jeśli dofinansowanie jest na wyciągnięcie ręki?

Nabory wniosków prowadzone są przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska gospodarki wodnej (właściwe dla adresu budynku mieszkalnego, który będzie poddany termomodernizacji)

Wnioski są przyjmowane i rozpatrywane na bieżąco. Do dziś zostało złożonych ponad 643 tys. WNIOSKÓW, a na ich podstawie wypłacono 6,12 mld środków.

Dowiedź się więcej na temat programu CZYSTE POWIETRZE

Jesteś zainteresowany zakupem pompy ciepła Cooper&Hunter? Zapytaj Dystrybutora C&H w swojej okolicy o ofertę

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz