Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Pompa Ciepła Hisense – mistrzowska nowość w ofercie Vosti!

Wśród Klientów Vosti z pewnością jest wielu fanów piłki nożnej! Nowa pompa ciepła, która pojawiła się w ofercie Vosti, idealnie trafi w sportowe gusta. Marka Hisense, bo o niej mowa, to sponsor Mistrzostw Świata FIFA Qatar 2022™. Poznajcie lepiej tego nowego zawodnika w drużynie Vosti i jego największe atuty – to naprawdę mocny gracz!

Pompa Ciepła Hisense – mistrzowska nowość w ofercie Vosti!
Pompa Ciepła Hisense – mistrzowska nowość w ofercie Vosti!

Hisense to pochodzące z Chin przedsiębiorstwo elektroniczne, założone w 1979 roku, zajmujące się produkcją sprzętu AGD. Od 50 lat producent udostępnia najnowsze technologie w postaci przemyślanych i profesjonalnie wykonanych produktów. I świetnie mu to wychodzi – Hisense jest bowiem najchętniej wybieraną marką telewizorów w Chinach, Australii i RPA oraz drugim producentem chłodziarko-zamrażarek w Chinach. Zatrudnia ponad 80 000 osób w 54 firmach, pracując nad nowoczesnymi produktami wysokiej jakości, przystępnymi cenowo. To firma, która swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystała przy projektowaniu pomp ciepła. Efekt? Wysokiej jakości pompy, które Vosti jako jedna z 3 firm w Polsce wprowadziła do swojej oferty.

2 3

Hisense – jakie modele pomp ciepła Vosti ma w ofercie?

W ofercie pojawiły się trzy modele pomp marki Hisense: Hi-Therma Monoblock o mocy 4 kW lub 8 kW oraz Hi-Therma Split o mocy 6 kW.

  • Jednostka Hi-Therma Split to system pompy ciepła powietrze-woda, w którym jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są oddzielone. Jednostka wewnętrzna (w tym płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy, pompa obiegowa itp.) znajduje się w pomieszczeniu, co zapobiega zamarznięciu wody.
  • Jednostka Hi-Therma Monobloc to system pompy ciepła powietrze-woda, w którym jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są połączone jako jeden moduł, co zapewnia, że wszystkie funkcje są realizowane za pomocą jednej jednostki zewnętrznej. W związku z tym nie ma potrzeby prac związanych z orurowaniem czynnika chłodniczego, ponieważ jednostka Monobloc znajdująca się na zewnątrz jest podłączona do instalacji wodnej. Ponadto w zestawie znajdują się elementy hydrauliczne, takie jak płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy i pompa obiegowa.

Więcej informacji na www.vosti.pl

Kontakt:
Kamila Miciuła – Szlachta – PR Manager Vosti
e-mail: [email protected]
tel.: 506 858 403

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz