Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Nowa pompa ciepła HISENSE w ofercie BUDOTOM

W Budotom oferujemy montaż najlepszych pomp ciepła typu powietrze – woda, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Decydujemy się tylko na takie instalacje, ponieważ zapewniają one doskonałe parametry techniczne, cechując się zarazem dobrym stosunkiem jakości do ceny. W związku z tym finalnie w pełni zadowoleni jesteśmy nie tylko my, ale przede wszystkim nasi Klienci, na których satysfakcji zależy nam najbardziej. Dlatego też chcielibyśmy poinformować, że w ofercie Budotom od teraz znajduje się nowoczesna pompa ciepła od cenionej marki Hisense z nową generacją rozwiązań grzewczych ATW, która cechuje się świetną wydajnością i wysoką sprawnością, a także rozsądną ceną.

Nowa pompa ciepła HISENSE w ofercie BUDOTOM
Nowa pompa ciepła HISENSE w ofercie BUDOTOM

 

System pompy ciepła z systemem ATW

2 4

Na rynku pojawiły się nowoczesne systemy pompy ciepła powietrze-woda ATW od Hisense, które zapewniają nam chłodzenie, ogrzewanie, jak i wytwarzanie ciepłej wody użytkowej. Wszystko to otrzymujemy przy wyjątkowej wydajności, nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych na zewnątrz. Taką wydajność i jakość, a zarazem energooszczędność zawdzięczamy nowej generacji rozwiązań grzewczych, która wykorzystuje odnawialne źródło energii (w tym przypadku powietrze), do ogrzania lub schłodzenia pomieszczeń w naszym domu. To jednak nie wszystko, ponieważ zapewniamy sobie ponadto stały dopływ ciepłej wody użytkowej!

Idealne połączenie jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej

Pompy ciepła to urządzenia, które zamieniają energię z wody, gruntu lub powietrza na ciepło użytkowe, które wykorzystujemy w domu. Taki system jest zdecydowanie bardziej energooszczędny i ekologiczny w porównaniu z konwencjonalnymi systemami ogrzewania na paliwa kopalne. Dzięki najnowszej technologii jesteśmy w stanie napędzać pompę już niewielką ilością energii elektrycznej, a następnie dostarczać dużą dawkę ciepła (lub chłodu w okresie letnim) do domu. W przypadku nowych pomp ciepła od Hisense wydajność grzewcza jest większa aniżeli pobór energii elektrycznej. Dzięki temu system jest niezwykle efektywny.

3 1

Seria pomp ciepła Hi-Therma od Hisense

Powietrzna pompa ciepła Hisense Hi-Therma dostępna od teraz w Budotom oferuje wydajne i energooszczędne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody w pomieszczeniach. Wyposażona została w system sterowania, który może indywidualnie regulować temperaturę w nawet siedmiu pomieszczeniach. Design nowej pompy skupia się na prostych i przejrzystych elementach oraz kolorystyce, dzięki czemu dobrze komponuje się z innymi funkcjonalnymi przestrzeniami w domu.

4 1

Wysoka sprawność i ekologiczny czynnik chłodzący R32

Seria Hi-Therma to także wysoka sprawność i doskonała wydajność przy zapewnieniu pełnej wygody użytkownika, wysokiej inteligencji i łatwiej obsłudze. Ekologiczny czynnik chłodniczy R32 przyczynia się z kolei do spełnienia celów regulacji dotyczących F-gazów opisywanych w rozporządzeniu Unii Europejskiej 517/2014. Jest to wiec idealne rozwiązanie dla osiągnięcia nowych europejskich celów emisji CO2.

Seria pomp ciepła Hi-Therma oferuje najlepszą wydajność i efektywność na poziomie A+++ w warunkach wody o niskiej temperaturze oraz A++ w przypadku, gdy woda jest o średniej temperaturze. Przekłada się to zdecydowanie na niższe rachunki za energię i zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. W ofercie pomp ciepła Hisense Hi-Therma posiadamy zarówno pompy typu split, jak i monoblok, a już niedługo w wersji z wbudowanym zasobnikiem CWU.

5

Seria pomp ciepła Hisense Hi-Aquasmart

Seria pomp ciepła Hisense Hi-Aquasmart pochłania darmową energię z atmosfery, dzięki czemu zużywamy znacznie mniej energii elektrycznej do generowania większej ilości energii cieplnej. Seria Hi-AquaSmart wyróżnia się znakomitą wydajnością, wysoką efektywnością i znacznie mniejszą emisją CO2. Ta seria jest łatwa do zainstalowania zarówno w nowym, jak i istniejącym już budynku. Ponadto może współpracować z tradycyjnymi źródłami ogrzewania, takimi jak kocioł olejowy lub gazowy.

Ulepszony wtrysk pary i mniej emisji CO2

Hisense w technologii Hi-Aquasmart stosuje sprężarkę spiralną z wtryskiem pary, która jest w stanie zapewnić wyższy stopień sprężenia, jak i płynniejsze dostarczanie oleju, przy niższym poziomie hałasu. Pompy ciepła Hisense wyróżniają się ponadto znacznie mniejszą emisją dwutlenku węgla, a wysokowydajna pompa obiegowa DC minimalizuje zużycie energii podczas pracy, ma lepszą kontrolę liniową wydajności i szersze możliwości dostosowania do wielu miejsc w porównaniu z pompą obiegową AC.

6

Jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła w swoim domu? Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń (+48 501 231 434) lub skontaktuj się poprzez formularz.

Budotom Sp. z o. o.

Leona Popielskiego 1
52-019 Wrocław
tel.+48 501 231 434
e-mail:[email protected]
www.budotom.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz