Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Jak uchronić się przed problemami użytkowania pomp ciepła?

Firma Eploo odpowiada na pytanie jak uchronić się przed problemami na etapie montażu i w trakcie użytkowania pomp ciepła. Eploo jest profesjonalną platformą, która w prosty i intuicyjny sposób pozwala oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku. W prosty sposób potrafi dobrać idealny zestaw zawierający nie tylko pompy ciepła, ale również wszystkie elementy infrastruktury potrzebne do realizacji inwestycji i prawidłowego działania instalacji. 

Jak uchronić się przed problemami użytkowania pomp ciepła?
Jak uchronić się przed problemami użytkowania pomp ciepła? [źródło: www.eploo.pl]

 

Właściwy dobór pompy ciepła

Do wymagań firmy Eploo właściwy dobór pompy ciepła to dopiero początek. Odpowiednio dobrana pompa to jednak nie wszystko. Następnym, równie ważnym etapem, jest montaż tego urządzenia. Problemy, które dotykają właścicieli pomp ciepła, zazwyczaj wynikają z błędów popełnionych przez monterów na etapie instalacji.

Bardzo duży wzrost zainteresowania pompami ciepła sprawił, że liczba wyspecjalizowanych monterów pomp ciepła jest zbyt mała, a montażem zajmują się nawet osoby bez odpowiednich szkoleń. Pieniądze, które zainwestujemy w pompę ciepła to inwestycja na długie lata i dlatego tak ważne jest, aby firma, która zainstaluje nam nasze urządzenie, zatrudniała tylko i wyłącznie wykwalifikowanych ludzi.

Ogromny wzrost zainteresowania pompami ciepła, jaki obserwujemy w naszym kraju determinuje do poszukiwań najlepiej przeszkolonych ekip monterskich, które przeprowadzą instalację w perfekcyjny sposób. Do instalacji pompy należy wybrać wiarygodnego partnera. Trzeba zwracać szczególną uwagę na to, z kim nawiązujemy współpracę. Należy wybrać wykonawcę, któremu można zaufać ze względu na lata doświadczenia, partnerstwo z dużymi producentami, bogate portfolio, a przede wszystkim opinie klientów. Koniecznie należy dokładnie przyjrzeć się referencjom, czyli wykonanym już instalacjom i ich jakości. Bardzo istotny jest także dostęp do części zamiennych. Warto zwracać uwagę, czy producent ma magazyn części zamiennych w Polsce. Aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie pod kątem doboru pompy ciepła, przede wszystkim należy zacząć od rozmowy z kimś, kto się na tym zna. Należy zwrócić się tylko i wyłącznie do firm, które mają doświadczenie w instalacji tego typu urządzeń. Zazwyczaj bezpłatnie otrzymamy poradę czy wstępne obliczenia, pozwalające zorientować się jakiego urządzenia potrzebujemy.

Eploo współpracuje tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami instalatorskimi, dzięki czemu mamy gwarancję wykonania montażu na najwyższym poziomie.
Zaufaj nam i wejdź na www.eploo.pl aby poznać więcej szczegółów!

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500336
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploopl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz