Reklama
http://www.multitherma.com/

Zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART z regulatorem TADO

Marka De Dietrich wprowadziła do swojej oferty nowe zestawy składające się z klimatyzatora CLIM’UP SMART oraz regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+. Takie połączenie zapewni użytkownikom bardziej komfortową obsługę oraz szereg funkcji.

Zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART z regulatorem TADO
Zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART z regulatorem TADO

De Dietrich, producent zestawu klimatyzacji CLIM’UP SMART typu monosplit (pompa ciepła powietrze-powietrze), proponuje urządzenia o zróżnicowanych mocach, od 2,6 kW do 6,7 kW.

Klimatyzacja CLIM’UP SMART bazuje na technologii DC Inverter i składa się z jednostki wewnętrznej UMS i jednostki zewnętrznej MOSE. Zewnętrzny moduł wykorzystuje zaawansowaną sprężarkę ROTARY DC INVERTER zasilaną bardziej ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32, 4-drogowy zawór rewersyjny, który umożliwia tryb chłodzenia/grzania oraz wentylator z możliwością zmiany prędkości. Taka konfiguracja zapewnia wszechstronność i optymalną efektywność energetyczną, nawet w trudnych warunkach.

Jednostka wewnętrzna posiada natomiast wentylator o regulowanej prędkości, który umożliwia rozprowadzanie powietrza w czterech kierunkach na odległość aż do 15 metrów. Jej wykonanie jest estetyczne, solidne, a dzięki nowoczesnemu designowi, także eleganckie.

Klimatyzator CLIM’UP SMART wyróżnia się nie tylko wysoką klasą energetyczną i skutecznością działania, ale również cichą pracą, prostotą montażu i wygodą użytkowania. Pięć trybów pracy (auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja) sprawia, że urządzenie jest wszechstronne. Funkcje takie jak tryb nocny, eliminacja nawiewu zimnego powietrza czy antybakteryjne samooczyszczenie, zapewniają komfort i higienę eksploatacji. Sterowanie urządzeniem jest proste i możliwe na odległość do 8 metrów.

Regulator TADO z zestawem klimatyzacji CLIM’UP SMART

Dodatkowo, marka De Dietrich wprowadza do oferty regulator TADO SMART AC CONTROL V3+ do zdalnej kontroli klimatyzatora CLIM’UP SMART za pomocą aplikacji TADO na smartfonie. TADO, jako niezależny producent rozwiązań Smart Home, współpracuje z serią urządzeń CLIM’UP marki De Dietrich.

Wprowadzenie zestawów składających się z klimatyzatora CLIM’UP SMART i regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ ułatwi korzystanie z inteligentnych funkcji na urządzeniach mobilnych.

Zalety regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ to m.in.:

  • zdalna kontrola klimatyzacji i monitorowanie temperatury;
  • intuicyjna obsługa przez aplikację na smartfonie lub asystenta głosowego;
  • funkcje takie jak wykrywanie otwartych okien, tworzenie harmonogramów czasowych pracy klimatyzatora czy geofencing;
  • wbudowane czujniki temperatury i wilgotności.

Marka De Dietrich nieustannie dąży do doskonalenia swojej oferty, aby dostarczyć klientom innowacyjne rozwiązania na najwyższym poziomie. Połączenie funkcjonalności klimatyzatora CLIM’UP SMART z możliwościami regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ oferuje użytkownikom pełną kontrolę nad komfortem termicznym w domu. Daje także możliwość korzystania z najnowszych technologii, które wpływają na poprawę jakości życia.

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

WWW: www.dedietrich.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz