Reklama
https://h2poland.com.pl/

Rozwiń swój biznes z marką Cooper&Hunter Poland

Marka Cooper&Hunter należy do korporacji COOPER HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Przez ostatnie lata sprzęt Cooper&Hunter zdobył ogromną popularność na wszystkich kontynentach, a znak towarowy C&H stał się symbolem jakości i niezawodności urządzeń HVAC.

Rozwiń swój biznes z marką Cooper&Hunter Poland
Rozwiń swój biznes z marką Cooper&Hunter Poland

Wyrafinowany wygląd wpasowujący się w najnowsze trendy, ergonomia i komfort użytkowania zostały połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i gwarancją wysokiej jakości.

Reklama
oknonet.pl

Jeśli działasz w branży HVAC i myślisz nad rozwojem swojego biznesu lub chcesz otworzyć własną działalność i szukasz partnera biznesowego do długofalowej współpracy dot. dystrybucji urządzeń naszej marki – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy:

  • projektantów branży sanitarnej: wentylacja – klimatyzacja,
  • techników klimatyzacji,
  • instalatorów,
  • generalnych wykonawców ( budujący kompletne budynki),
  • architektów.

Przyszłym PARTNEROM oferujemy profesjonalne i bogate doświadczenie w branży, szkolenia, wsparcie marketingowe oraz rozpoznawalną markę.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z chęcią porozmawiamy, być może to właśnie z Tobą i z Twoją firmą nawiążemy współpracę.

 

Cooper&Hunter Poland

Zapraszamy do kontaktu
Jordan Buss / Kierownik ds. Klientów Kluczowych
[email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz