Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Haier Run – wyBIEGamy w przyszłość!

Pierwsza edycja Biegu Haier za nami! W zmaganiach sportowych Haier w Światowy Dzień Ziemi wzięło udział 150 uczestników, którzy zmierzyli się z różnymi dystansami. Na zwycięzców czekały fantastyczne nagrody, w tym oczyszczacze powietrza Haier Pure Comfort.

Haier Run - wyBIEGamy w przyszłość!
Haier Run - wyBIEGamy w przyszłość!

Jednak Haier Run – wybiegamy w przyszłość to nie tylko impreza sportowa. Po ukończonym biegu wszyscy wspólnie uczestniczyli w pikniku rodzinnym z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych.

Przez cały dzień odbywały się występy wokalno-muzyczne, dostępne były uwielbiane przez dzieci dmuchane tory przeszkód, czy bańki mydlane. Z kolei strefa chillout cieszyła się dużym powodzeniem wśród dorosłych.

P1134781

W dedykowanej sekcji Haier tego dnia prezentowane były najlepsze systemy klimatyzacji i pompy ciepła do budynków mieszkalnych. Wszyscy zainteresowani dowiedzieli się m.in. jaki klimatyzator wybrać do domu oraz jakie dofinansowania można uzyskać na pompy ciepła.

Zorganizowany przez Haier bieg zintegrował całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 142 i nie tylko. Powodem był szczytny cel imprezy – dochód z opłat startowych został w całości przekazany na budowę Leśnej Szkoły w Łodzi.

P1134752

Haier od wielu lat z dumą wspiera inicjatywy mające na celu ochronę środowiska i edukację ekologiczną. Jesteśmy dumni, że wspólnie tego dokonaliśmy!

Refsystem Sp. z o.o.
Generalny Dystrybutor Systemów Klimatyzacji i Pomp Ciepła Haier w Polsce

ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
Tel. +48 723 737 378
E.mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz