.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Firma instalacyjna – AKA Komfort

Firma instalacyjna AKA Komfort zajmuje się obsługą inwestycji na zlecenie klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego. Firma wykonuje szczegółowo opracowane projekty instalacji hydraulicznych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także realizuje założenia projektowe. Oprócz montażu instalacji w Warszawie,  proponują także ich sprawne i skuteczne serwisowanie oraz czyszczenie.

Firma instalacyjna – AKA Komfort
Firma instalacyjna – AKA Komfort [źródło: www.akakomfort.pl]

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych to niezbędna podstawa do prawidłowego samopoczucia użytkowników wewnątrz danego pomieszczenia. Systematyczne czyszczenie oraz dezynfekcja wentylacji pozwoli uniknąć niepożądanego wtargnięcia się infekcji w górnych drogach oddechowych. Należy także pamiętać o wentylacji mechanicznej, która staje się powszechnym udogodnieniem w wielu domach. Oba rodzaje wentylacji wymagają profesjonalnego czyszczenia, dlatego warto zostawić to zadanie ekspertom, ponieważ próba samodzielnego czyszczenia może doprowadzić do uszkodzenia elementów.

Reklama
oknonet.pl

Każdy projekt instalacji tworzony jest w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje kontrahentów oraz wyznaczony budżet. Instalacje hydrauliczne, grzewcze, wentylacyjne, przemysłowe i klimatyzacyjne, jakie są montowane w Warszawie, powstają zgodnie z normami techniczno-budowlanymi, a dodatkowo przed zakończeniem prac, poddawane są ocenie rzeczoznawców PPOŻ i higieniczno-sanitarnych.

Firma instalacyjna AKA Komfort, z siedzibą koło Warszawy, zajmuje się sporządzaniem projektów budowlanych i wykonawczych, wykonywaniem przedmiarów, ekspertyz, kosztorysów, a także kompletowaniem dokumentacji powykonawczej. Instalacje zaprojektowane są w oparciu o urządzenia od renomowanych na rynku producentów, przykładających dużą uwagę do jakości swoich produktów.

Dodatkowo firma instalacyjna AKA Komfort oferuje usługę wykonawstwa kotłowni gazowych, maszynowni pomp ciepła w oparciu o pompy powietrze-woda oraz woda-woda, montażem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla obiektów usługowych, mieszkalnych.

 

Źródło: akakomfort.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz