Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

GoodWe na Intersolar 2023

Intersolar to najważniejsze europejskie wydarzenie branży fotowoltaicznej, które odbyło się w Monachium w dniach 14-16 czerwca, i przyciągnęło liczbę 106 000 odwiedzających ze 166 krajów. W tej tętniącej życiem atmosferze GoodWe wyróżniało się technologiami z zakresu falowników i magazynów energii, prezentując szeroką gamę rozwiązań fotowoltaicznych na stoisku o powierzchni 500m2. Punktem kulminacyjnym wystawy było zaprezentowanie modułowych i łatwych do wdrożenia komercyjnych systemów magazynowania energii, które spotkały się z zainteresowaniem odwiedzających.

GoodWe na Intersolar 2023
GoodWe na Intersolar 2023

GoodWe pozytywnie ocenia swój udział w targach Intersolar 2023. Duże zainteresowanie partnerów i klientów potwierdziło, że obrany strategiczny kierunek GoodWe jest zgodny z wymaganiami rynku dzięki dostarczaniu inteligentnych i wszechstronnych systemowych rozwiązań.

Podkreślając zaangażowanie firmy w regionie EMEA, Daniel Huang, założyciel i dyrektor generalny GoodWe, podkreślił strategiczny charakter wydarzenia.

Przywiązywaliśmy dużą wagę do opracowania rozwiązań dostosowanych do regionu EMEA, inwestując jednocześnie w silną obsługę klienta i lokalną wiedzę — stwierdził Huang. Gdy GoodWe rozszerza swój zasięg, pozostaje niezachwiane w swoim zaangażowaniu w dostarczanie najnowocześniejszych produktów i wyjątkowego wsparcia w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb partnerów i klientów.

Magazynowanie energii zyskuje na popularności z portfolio Eco Smart Home i Eco Smart Commercial

Dostrzegając ogromny potencjał magazynowania energii słonecznej, odwiedzający targi Intersolar wykazywali entuzjazm dla elastycznych rozwiązań, które zapewniają autokonsumpcję i nieprzerwane zasilanie. W związku z tym, punktem kulminacyjnym targów było wprowadzenie linii produktów GoodWe Eco Smart Commercial – przełomowych rozwiązań w zakresie magazynowania energii dla sektora komercyjnego. Ta nowa oferta uzupełnia kompleksowe rozwiązania dla domu z portfolio Eco Smart Home, które obejmują m.in. popularne falowniki hybrydowe z serii GoodWe ET.

Eco Smart Commercial zapewnia szeroką gamę falowników, magazynów energii, rozwiązań BIPV i akcesoriów dla firm i przedsiębiorstw, umożliwiając bezproblemowe dostosowywanie systemów do konkretnych potrzeb. Wśród prezentowanych urządzeń na szczególną uwagę zasłużył wydajny falownik hybrydowy ETC o mocy 100kW oraz wygodne rozwiązanie typu „all-in-one” ESS EAC (30kW/60kWh). Ogromny odzew ze strony odwiedzających potwierdził powszechne przekonanie, że magazyny komercyjne mają szansę stać się kolejnym kamieniem milowym na europejskim rynku magazynowania energii.

Niższy LCOE dzięki elastycznym rozwiązaniom dla projektów wielkoskalowych

W ścisłej współpracy z naszymi klientami opracowujemy strategie skutecznego obniżania uśrednionego kosztu energii (LCOE) dla farm fotowoltaicznych. Takie podejście przyniosło nam zaufanie rynku — podkreśla David Sánchez, dyrektor ds. sprzedaży utility w regionie EMEA. Wraz z wprowadzeniem nowej serii UT, uzupełniającej popularne modele HT, GoodWe oferuje teraz najbardziej wszechstronną gamę rozwiązań fotowoltaicznych dla projektów na skalę przemysłową dostępną na rynku.

Napędzanie innowacji w zakresie energii słonecznej w regionie EMEA

GoodWe odnotowało wzrost w ostatnich latach, umacniając swoją pozycję jako kluczowego gracza w branży fotowoltaicznej. Konsekwentnie dostarczając innowacyjne i wysokiej jakości urządzenia, firma stworzyła solidną sieć partnerów dystrybucyjnych w regionie EMEA.

Thomas Haering, Prezes GoodWe EMEA, podkreśla znaczenie bliskiej współpracy z partnerami w tej stale rozwijającej się dziedzinie:

Nasza branża jest niezwykle dynamiczna. Aby pozostać w czołówce, musimy stale współpracować z naszymi partnerami, zapewniając kompleksowe wsparcie i wdrożenie nowych możliwości, mówi Haering. Platformy takie jak Intersolar stanowią nieocenioną okazję do znaczących wymian, sprzyjając silniejszej współpracy i pozytywnym perspektywom na przyszłość.

Haering wyraził również swoje podziękowanie wszystkim profesjonalistom zajmującym się energią słoneczną, którzy odwiedzili stoisko GoodWe na targach Intersolar 2023:

Patrząc w przyszłość, zaznaczcie w swoich kalendarzach targi Intersolar 2024, które odbędą się w Monachium w dniach 19-21 czerwca. Wspólnie kontynuujmy kształtowanie przyszłości energii słonecznej.

GoodWe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz