.
Reklama
ceo-shop.pl
.

Nowy model Etherea w kolorze grafitowym

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadza do oferty klimatyzatorów Etherea wspomaganych technologią nanoe™ X nowe, stylowe urządzenia w kolorze grafitowym, dostępne w wydajnościach od 2kW do 3,5kW.

Nowy model Etherea w kolorze grafitowym
Nowy model Etherea w kolorze grafitowym

 

  • Stylowy kolor pasujący do każdego wnętrza
  • Wbudowana funkcja nanoe™ X zapewniająca ochronę 24h/7
  • Najwyższa klasa energetyczna A+++
  • Tryb cichy nawet 19dB
  • Wbudowany moduł Wi-Fi i kompatybilność z asystentami głosowymi
Reklama
oknonet.pl

Ogrzewanie i chłodzenie pasujące do każdego domu

Najnowszy produkt, zaprojektowany tak, aby pasował do najbardziej stylowych domów, dołącza do istniejących już urządzeń w kolorze srebrnym matowym i białym matowym, dając jeszcze szerszy wybór urządzeń pasujących do wielu wnętrz. Wysokiej jakości klimatyzator ścienny ma elegancki wygląd, szerokość obudowy wynosi zaledwie 870 mm, a jego konstrukcja została starannie zaprojektowana, aby umożliwić łatwą instalację i konserwację.

Dodatkowo urządzenia są wyposażone w łatwy w użyciu pilot zdalnego sterowania o minimalistycznym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i zwężającej się tylnej obudowie, co zapewnia wygodny chwyt.

nanoe™X: lepsza ochrona 24/7

Nowa jednostka Etherea posiada wbudowaną technologię nanoe™X, która zwiększa ochronę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Występujące w naturze rodniki hydroksylowe mają zdolność hamowania rozwoju aż 5 rodzajów zanieczyszczeń, w tym niektórych wirusów, bakterii oraz zapachów, dzięki czemu oczyszczają i odświeżają powietrze w pomieszczeniu. Technologia nanoe™ X jest również skuteczna zarówno wobec twardych powierzchni, jak i mebli tapicerowanych.

Wysoka jakość działania

Urządzenia Etherea mają nie tylko stylowe wzornictwo i kolorystykę – cechuje je również najwyższa klasa energetyczna A+++ w zakresie ogrzewania i chłodzenia oraz wyjątkowo cicha praca [zaledwie 19dB(A)], co zapewnia najwyższy poziom komfortu. Urządzenia te wykorzystują również wysokosprawną sprężarkę inwerterową R32 firmy Panasonic, aby zmniejszyć wpływ na środowisko.

Nowe jednostki Etherea dostępne są w wersji split i multi-split. Systemy typu split wymagają tylko jednej jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, natomiast seria multi split jest odpowiednia do zastosowań, w których wymagania klimatyzacyjne wykraczają poza zakres pojedynczego pomieszczenia, umożliwiając podłączenie nawet 5 jednostek wewnętrznych do jednej zewnętrznej.

Zaawansowane inteligentne sterowanie i asystent głosowy

Urządzenia Etherea są wyposażone we wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia zaawansowane inteligentne sterowanie wraz ze wsparciem asystenta głosowego. Jednostki są sparowane z aplikacją Comfort Cloud firmy Panasonic, która została specjalnie zaprojektowana do łatwego zarządzania wszystkimi funkcjami systemu klimatyzacyjnego. Za pośrednictwem aplikacji Comfort Cloud jednostki Etherea można również połączyć z wiodącymi asystentami głosowymi dostępnymi na rynku, aby jeszcze bardziej zoptymalizować obsługę klimatyzacji.

Katalog: panasonicproclub.com

Źródło: panasonic

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz