Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Najnowsze klimatyzatory YKEA firmy Panasonic dla serwerowni

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził na rynek najnowsze klimatyzatory YKEA, zaprojektowane specjalnie z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności w serwerowniach. Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne są dostępne w pięciu mocach od 2,5 kW do 7,1 kW i oferują wyjątkową efektywność energetyczną do A+++ SEER.

Najnowsze klimatyzatory YKEA firmy Panasonic dla serwerowni
Najnowsze klimatyzatory YKEA firmy Panasonic dla serwerowni

 

Seria YKEA firmy Panasonic, opracowana z myślą o utrzymywaniu optymalnej temperatury w serwerowniach, kontroluje temperaturę w pomieszczeniach przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, zapewniając płynne działanie systemów i ochronę cennych danych. Zapewniają stabilne chłodzenie nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -25°C.

Systemy te są wyposażone w tryb pracy rotacyjnej, który umożliwia naprzemienną pracę dwóch jednostek wewnętrznych w regularnych odstępach czasu w celu utrzymania temperatury w pomieszczeniu. Dlatego nawet jeśli jedna z jednostek ulegnie awarii, druga podtrzymuje stabilną pracę i zapewnia czas na naprawę bez uszczerbku dla serwerowni.

Najnowszy system Panasonic oferuje większą wygodę użytkowania dzięki sterownikowi nowej generacji . Stylowy, duży ekran LCD dostarcza szczegółowych informacji w prostym formacie i zapewnia łatwą obsługę dzięki szybkiemu dostępowi do menu i wyświetlanym ikonom. Z myślą o prostocie, struktura rozwiązań YKEA pozwala na łatwą instalację i serwisowanie.

Ponadto, system posiada wbudowany moduł Wi-Fi do inteligentnego sterowania, umożliwiający natychmiastową łączność i możliwość zdalnego monitorowania zużycia energii oraz otrzymywania powiadomień za pomocą smartfona.

  • Wyjątkowa wydajność energetyczna
  • Praca całoroczna na potrzeby serwerowni
  • Tryb pracy rotacyjnej zapewniający niezawodność
  • Ulepszona konstrukcja sterownika i wbudowany moduł Wi-Fi

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.aircon.panasonic.eu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz