Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Klimatyzatory Hitachi – wyjątkowa oferta

Hitachi to japoński producent elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego. Hitachi jest znane na całym świecie ze swoich zaawansowanych technologicznie rozwiązań w różnych dziedzinach, w tym również klimatyzacji. I dziś właśnie na tym chcielibyśmy się skupić.

Klimatyzatory Hitachi
Klimatyzatory Hitachi – wyjątkowa oferta

Hitachi, to nasz główny partner biznesowy – wybór był oczywisty ze względu na jakość oferowanych produktów, a my chcemy pracować z najlepszymi.

Klimatyzatory Hitachi oferują szeroką gamę modeli, które mogą być stosowane zarówno w domach, jak i budynkach komercyjnych. Oto kilka cech charakterystycznych klimatyzatorów Hitachi:

1. Zaawansowane funkcje.

 • Chłodzenie przy temperaturze zewnętrznej maks. +46°C.
 • Ogrzewanie przy temperaturze zewnętrznej maks. -15°C.
 • Sprawdzi się w dużych pomieszczeniach – zasięg nawiewu wynosi nawet 24 metry.
 • Tryb intensywny (trwa godzinę), który pozwala szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie.
 • Funkcja osuszania powietrza – w deszczowe dni szybko i cicho usuwa nadmiar wilgoci z pomieszczenia.

2. Efektywność energetyczna.

Klasa energetyczna A++
Układ zasilania DC klimatyzatorów AirHome – w tym ich kaskadowo wektorowy falownik DC – ogranicza zużycie energii elektrycznej podczas pracy. Klimatyzatory AirHome mają klasę energetyczną A++.

3. Cicha praca.

Klimatyzatory Hitachi zostały zaprojektowane, aby działać w sposób cichy i komfortowy dla użytkownika. Dzięki temu można cieszyć się chłodzeniem bez nadmiernego hałasu. Dzięki unikalnemu, falistemu profilowi swoich łopatek wentylator może pracować przy poziomie hałasu tylko 20 dB(A).

4. Wysoka jakość.

Hitachi to renomowana marka, znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. Klimatyzatory Hitachi są starannie zaprojektowane i wykonane z wytrzymałych materiałów, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność. Nie wyklucza to jednak atrakcyjnego designu, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

5. Innowacyjne rozwiązania, na przykład:

 • SleepSense (w AirHome 600) – system sprawdza, czy śpisz, a gdy zaśniesz stopniowo zmniejsza parametry pracy (zmienia temperaturę i pracuje coraz ciszej), wyczuwa również, kiedy wstajesz i wraca do pracy sprzed snu.
 • Zegar GoogSleep – program, który wyłącza klimatyzację po ustawionej liczbie godzin.
 • Smart Eco – wyłącza klimatyzację, kiedy w pomieszczeniach nikogo nie ma, więc nie musisz się martwić, że zapomnisz wyłączyć urządzenie.
 • Sterowanie głosowe za pomocą Amazon Alexa lub Google Home.
 • airCloud Home – możesz sterować urządzeniem za pomocą telefonu.

Jak wspominaliśmy na początku, klimatyzatory marki Hitachi dostępne są w ofercie DCEO. Znajdziesz u nas również inne produkty tego producenta, ale nie tylko. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej lub kontaktu mailowego pod adresem [email protected] – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

A na koniec trochę o nas:

DCEO, czyli Dolnośląskie Centrum Energii Odnawialnej, to przede wszystkim ludzie z pasją. I nie mamy tu na myśli tylko naszego Zespołu, ale również Klientów oraz Producentów dostępnych u nas urządzeń.

DCEO to jednak nie tylko dystrybucja. Jak wspominaliśmy wcześniej, zależny nam na rozwoju wiedzy i dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć także AKADEMIĘ DCEO.

Nasi specjaliści podczas szkoleń dzielą się swoimi metodami i wiedzą z zakresu energii odnawialnej.

Oferujemy:

 • certyfikowane szkolenia autoryzacyjne z pomp ciepła HITACHI,
 • szkolenia produktowe i techniczne z pomp ciepła i klimatyzacji.

Dolnośląskie Centrum Energii Odnawialnej
Graniczna 186A
54-530 Wrocław
tel.: 530 001 600
e-mail: [email protected]
www.dceo.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz