Reklama
https://h2poland.com.pl/

Nowoczesny i bezawaryjny System grzewczy Espacia

Espacia to najnowszej generacji folia grzewcza, oparta na technologii podczerwieni. Sterowanie temperaturą pomieszczeń może odbywać się przez aplikację, za pomocą smartfona. Do folii grzewczej dobierane są odpowiednie sterowniki. Połączenie systemu grzewczego Espacia i fotowoltaiki umożliwia znaczną redukcję rachunków za ogrzewanie.

Nowoczesny i bezawaryjny System grzewczy Espacia
Nowoczesny i bezawaryjny System grzewczy Espacia [źródło: www.espacia.eu]

Podstawą systemu grzewczego Espacia jest najnowszej generacji folia grzewcza (wykorzystywana m.in. jako ogrzewanie podłogowe) PTC. Jej elementem grzejnym jest cienka tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych i pasty karbonu. Folia fotowoltaiczna Espacia posiada 99,9% sprawności, co oznacza, że cała wprowadzona energia jest zamieniana na ciepło.

Reklama
oknonet.pl

Folia grzewcza Espacia jest stosowana jako podstawowe źródło ogrzewania. Nadaje się pod każdy rodzaj powierzchni, pod wylewkę betonową, pod panel podłogowy, dywan, wykładzinę oraz jako ogrzewanie ścienne lub sufitowe pod płytę g-k.

System grzewczy Espacia, w skład którego wchodzą folie grzewcze, jest dużo łatwiejszym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem od tradycyjnej podłogówki. Można zastosować go zarówno na etapie budowy, jak i w istniejących budynkach. Co ciekawe, chcąc zamontować kompletne ogrzewanie sufitowe czy też pod panele podłogowe do domu o powierzchni 150 m2, należy poświęcić na to dzień. To niedużo czasu, a korzyści z tego są ogromne. W znacznej mierze sukces instalacji zależy od jakości zastosowanej folii grzewczej, która jest znakomitym sposobem na obniżenie rachunków za energię.

Folia grzewcza Espacia to lider pod względem bezpieczeństwa, nie tylko w stosunku do innych metod ogrzewania (np. ogrzewanie gazowe, piec), ale także wśród folii grzewczych dostępnej na rynku. Oferowana przez Firmę folia grzejna sufitowa oraz pod wylewkę betonową jest trwała, odporna na uszkodzenia, w pełni bezpieczna oraz potrafi uchronić przed zaczadzeniem.

Zdjecie 12

Najważniejsze zalety folii grzewczej Espacia:

  • Zdrowie
    Korzystna dla zdrowia przyjazna alergikom działanie antybakteryjne optymalna wilgotność, mniej kurzu
  • Komfort
    Sterowanie smartfonem idealna temperatura bardzo łatwa obsługa wygoda i oszczędność czasu
  • Bezpieczeństwo
    Bezawaryjna w działaniu lider bezpieczeństwa profesjonalny montaż wieloletnia gwarancja

Folia grzewcza jako główne ogrzewanie domu jest znakomitym rozwiązaniem. Wartością dodaną do ogrzewania elektrycznego za pomocą folii grzewczych jest możliwość rozbudowania systemu o instalację fotowoltaiczną, dzięki której  istnieje możliwość korzystania z folii grzewczej, zasilając ją prądem ze słońca, co przekłada się na dodatkowe oszczędności.

dc0a414c e36e 4388 bd75 553c6a2d64e4

Czy folia grzewcza jest bezpieczna?

System grzewczy Espacia daje możliwość sterowania temperaturą pomieszczeń z dokładnością do 0,1°C, co jest szczególnie cenione przez użytkowników. Folia grzewcza podłogowa ― na suficie lub też zastosowana w łazience ― to wybór dla domowników, którzy cenią sobie zautomatyzowane rozwiązania: system umożliwia bowiem zmianę temperatury pomieszczeń za pomocą smartfona. Możesz to zrobić, będąc na spacerze, zakupach lub wracając do domu z pracy.

Dodatkowo proponowany przez Firmę system grzewczy umożliwia zaplanowanie stałej temperatury dla danych godzin w ciągu dnia, a do tego bieżący podgląd w aplikacji. Folia grzewcza Espacia to postawienie na ekologiczne ogrzewanie domu, a także zapewnienie domownikom wysokiego komfortu cieplnego. Doskonale sprawdzi się, przykładowo: na suficie, w łazience, pod wykładziną, dywanem, płytkami bądź panelami podłogowymi oraz pod lustrem w łazience, które nie będzie parować.

Źródło: espacia.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz