Reklama
https://h2poland.com.pl/

Fuji Electric – producent systemów klimatyzacyjnych

Fuji Electric - producent systemów klimatyzacyjnych
Fuji Electric - producent systemów klimatyzacyjnych [fujielectric.eu]

Fuji Electric jest jednym z czołowych producentów systemów klimatyzacji na świecie. Urządzenia Fuji Electric są objęte 5-letnią gwarancją, a generalnym dystrybutorem urządzeń marki Fuji Electric w Polsce jest firma Iglotech Sp. z o.o.

Reklama
oknonet.pl

Od lat Fuji Electric produkuje urządzenia z branży klimatyzacyjnej. Marka wiąże swoją misję z ciągłym doskonaleniem procesów produkcji, rozszerzaniem oferty i pracą nad innowacyjnością urządzeń. Wizja firmy opiera się na stworzeniu, tak istotnej w japońskiej kulturze, równowagi, która w branży klimatyzacyjnej ma swoje odzwierciedlenie w tworzeniu systemów niezwykle efektywnych i równocześnie dbających o nasze środowisko.

Fuji Electric posiada zróżnicowaną ofertę systemów klimatyzacyjnych:

Systemy SPLIT – zawierają klimatyzatory ścienne, podłogowe, zwarte kasetonowe, kasetonowe, przysufitowo-przypodłogowe, przysufitowe, kanałowe o średnim i wysokim sprężu, w zakresie wydajności od 2 do 25 kW mocy chłodniczej.

Systemy MULTI SPLIT Symultaniczne – to systemy klimatyzacji pozwalające na działanie wielu urządzeń w jednym czasie i na jednej nastawie. Przeznaczenie takich systemów to duże, nieregularne pomieszczenia.

Systemy MULTI SPLIT – zapewniają możliwość podłączenia 2–5, 6 lub 8 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu.

Systemy VRF – dedykowane są do dużych obiektów, zapewniając zarówno chłodzenie, jak i grzanie w ciągu całego roku i w każdej temperaturze na najwyższym poziomie technologicznym. W systemach VRF dostępne są jednostki ścienne, kasetonowe przypodłogowe i kanałowe, które pozwalają na pełną elastyczność przy projektowaniu i aranżacji, od pomieszczeń mieszkalnych, przez komercyjne, po pomieszczenia o charakterze przemysłowym. Zakres mocy chłodniczej waha się od 2,15 do 134,4 kW.

Klimatyzatory Fuji Electric są jedną z marek rozpoznawalnych na całym świecie. Posiadają rozwiązania dedykowane zarówno dla domu, jak i dla biznesu.

Źródło: fujielectric.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz