Reklama
https://homecomfort.com.pl/

IBC SOLAR powiększa swoje portfolio o inwertery Solplanet 

IBC SOLAR, wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie rozwiązań energetycznych nawiązał współpracę z firmą Solplanet. W jej efekcie marka rozszerza swoją ofertę o szereg inwerterów dedykowanych sektorom komercyjnemu i przemysłowemu. Produkty te zostaną premierowo zaprezentowane publiczności podczas targów Intersolar Europe, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2023 roku, w Monachium.

W pierwszej kolejności IBC SOLAR włączy do swojego portfolio serię falowników pod nazwą Solplanet ASW 80-110K-LT, w klasach mocy 80 do 110 kW dla sektora komercyjnego. Współpraca marek ma charakter długoterminowy i w przyszłości zostanie również rozszerzona na segment rynku mieszkaniowego.

Solplanet należy do firmy AISWEI produkującej inwertery fotowoltaiczne od 2007 roku dla renomowanych marek, takich jak SMA. Urządzenia Solplanet są tworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości, w tym z międzynarodową normą instalacyjną dotyczącą stosowania urządzeń do wykrywania zwarć łukowych (AFDD/AFCI). Do końca 2023 roku marka planuje osiągnąć zdolność produkcyjną na poziomie 20 gigawatów rocznie.

Biorąc pod uwagę obecne warunki na rynku, szybkie i niezawodne zaopatrywanie naszych Partnerów Premium jest dla nas priorytetem. Dzięki współpracy z Solplanet, zyskujemy kolejnego kompetentnego partnera w zakresie dystrybucji, który spełnia te same wysokie standardy jakości, co nasza firma – Britta Beier, starszy wiceprezes ds. zarządzania łańcuchem dostaw w IBC SOLAR.

Opracowując swoje produkty, Solplanet stawia sobie za cel tworzenie urządzeń łatwych w instalacji, niezawodnych i przyjaznych użytkownikowi. Wysoka jakość w tym wypadku idzie w parze z atrakcyjną ceną, co przekłada się na duże oszczędności czasu i pieniędzy dla instalatorów. 

Partnerstwo z jednym największych wyspecjalizowanych dystrybutorów w Europie, jakim jest IBC SOLAR, pozwala nam sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów na wysokiej jakości produkty fotowoltaiczne. Jednocześnie w ten sposób możemy zwiększyć świadomość naszej marki w regionie europejskim i jeszcze bardziej zoptymalizować dostępność naszych rozwiązań – Frank Schulte, Country Manager DACH i Benelux w Solplanet.

Inwertery Solplanet ASW 80-110K-LT można już zamawiać za pośrednictwem IBC SOLAR. Pierwsza dostawa nastąpi pod koniec lipca 2023 roku.

O szczegółach współpracy i dostępności produktów będzie można porozmawiać z ekspertami IBC SOLAR podczas targów Intersolar Europe, od 14 do 16 czerwca 2023 roku, w hali A4, stoisko A4.470 i A4.570.

Źródło: ibc-solar.pl

IBC SOLAR Poland

Instalacje domowe i dystrybucja:
Maciej Drobczyk  +48 661 322 254
Mariusz Wilk +48 661 526 508

Instalacje komercyjne i przemysłowe:
Grzegorz Krawczyk +48 663 673 458

Farmy fotowoltiaczine:
Konrad Tolivia  +48 661 127 059

https://www.ibc-solar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz