Reklama
https://h2poland.com.pl/

IBC SOLAR powiększa swoje portfolio o inwertery Solplanet 

IBC SOLAR, wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie rozwiązań energetycznych nawiązał współpracę z firmą Solplanet. W jej efekcie marka rozszerza swoją ofertę o szereg inwerterów dedykowanych sektorom komercyjnemu i przemysłowemu. Produkty te zostaną premierowo zaprezentowane publiczności podczas targów Intersolar Europe, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2023 roku, w Monachium.

W pierwszej kolejności IBC SOLAR włączy do swojego portfolio serię falowników pod nazwą Solplanet ASW 80-110K-LT, w klasach mocy 80 do 110 kW dla sektora komercyjnego. Współpraca marek ma charakter długoterminowy i w przyszłości zostanie również rozszerzona na segment rynku mieszkaniowego.

Reklama
oknonet.pl

Solplanet należy do firmy AISWEI produkującej inwertery fotowoltaiczne od 2007 roku dla renomowanych marek, takich jak SMA. Urządzenia Solplanet są tworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości, w tym z międzynarodową normą instalacyjną dotyczącą stosowania urządzeń do wykrywania zwarć łukowych (AFDD/AFCI). Do końca 2023 roku marka planuje osiągnąć zdolność produkcyjną na poziomie 20 gigawatów rocznie.

Biorąc pod uwagę obecne warunki na rynku, szybkie i niezawodne zaopatrywanie naszych Partnerów Premium jest dla nas priorytetem. Dzięki współpracy z Solplanet, zyskujemy kolejnego kompetentnego partnera w zakresie dystrybucji, który spełnia te same wysokie standardy jakości, co nasza firma – Britta Beier, starszy wiceprezes ds. zarządzania łańcuchem dostaw w IBC SOLAR.

Opracowując swoje produkty, Solplanet stawia sobie za cel tworzenie urządzeń łatwych w instalacji, niezawodnych i przyjaznych użytkownikowi. Wysoka jakość w tym wypadku idzie w parze z atrakcyjną ceną, co przekłada się na duże oszczędności czasu i pieniędzy dla instalatorów. 

Partnerstwo z jednym największych wyspecjalizowanych dystrybutorów w Europie, jakim jest IBC SOLAR, pozwala nam sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów na wysokiej jakości produkty fotowoltaiczne. Jednocześnie w ten sposób możemy zwiększyć świadomość naszej marki w regionie europejskim i jeszcze bardziej zoptymalizować dostępność naszych rozwiązań – Frank Schulte, Country Manager DACH i Benelux w Solplanet.

Inwertery Solplanet ASW 80-110K-LT można już zamawiać za pośrednictwem IBC SOLAR. Pierwsza dostawa nastąpi pod koniec lipca 2023 roku.

O szczegółach współpracy i dostępności produktów będzie można porozmawiać z ekspertami IBC SOLAR podczas targów Intersolar Europe, od 14 do 16 czerwca 2023 roku, w hali A4, stoisko A4.470 i A4.570.

Źródło: ibc-solar.pl

IBC SOLAR Poland

Instalacje domowe i dystrybucja:
Maciej Drobczyk  +48 661 322 254
Mariusz Wilk +48 661 526 508

Instalacje komercyjne i przemysłowe:
Grzegorz Krawczyk +48 663 673 458

Farmy fotowoltiaczine:
Konrad Tolivia  +48 661 127 059

https://www.ibc-solar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz