Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Bruk-Bet Solar – polski producent modułów fotowoltaicznych

Bruk-bet Solar - Seria Extreme Plus
Bruk-bet Solar - Seria Extreme Plus [Źródło: solar.bruk-bet.pl]

Bruk-Bet Solar to marka Grupy Bruk-Bet działająca od 2012 roku na rynku fotowoltaiki, początkowo pod nazwą Georyt Solar. Rok wcześniej rozpoczęto budowę zakładu produkcyjnego paneli fotowoltaicznych w Tarnowie. Jednym z pierwszych projektów firmy było wykonanie największej w Polsce farmy fotowoltaicznej w miejscowości Wierzchosławice. Jest to pierwsza farma fotowoltaiczna w Polsce.

Produkty Bruk-Bet Solar powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych, m.in. na sprzęcie szwajcarskiej firmy Meyer Burger. Moduły fotowoltaiczne są produkowane z ogniwami typu PERC oraz ogniwami wykonanymi w innowacyjnej technologii PERT, poprawiającej efektywność produktu.

W ofercie Bruk-Bet Solar znajdują się moduły fotowoltaiczne – z ogniwami monokrystalicznymi typu PERC oraz PERT (Bi-facial – dwustronnymi) z pięcioma wiązkami przewodzącymi, które zapewniają wysoką wydajność działania całego systemu fotowoltaicznego. Moduły (panele solarne) przystosowane są do pracy w zakresie temperatur od -40 do 85°C. Posiadają podstawowe, wymagane w branży certyfikaty, takie jak: odporność na słoną wodę, amoniak oraz promieniowanie UV.

Co więcej, jak zapewnia producent, produkty poddano ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. Seria Extreme oraz Nivo Extreme posiada certyfikaty wytrzymałościowe, wydane na podstawie badań w niezależnych instytucjach badawczych.

Producent posiada trzy serie produktów:

  • Seria Extreme,
  • Seria Nivo Extreme,
  • Seria Extreme Plus.

Źródło: solar.bruk-bet.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz