Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

AiD Solar – pasja kilku ludzi, zmienia świat na lepsze

Firma AiD Solar powstała z inicjatywy jednego człowieka, pochłoniętego pasją propagowania taniej energii elektrycznej pochodzącej ze słońca. Po wielu staraniach firma zaistniała w styczniu 2019 roku. Obecnie dzielimy się wiedzą oraz oferujemy naszym klientom wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań. Duże znaczenie dla nas jako firmy ma pomoc ludziom, dlatego część zysków jest przeznaczana na dostarczanie energii krajom potrzebującym.

AiD Solar - pasja kilku ludzi, zmienia świat na lepsze
AiD Solar - pasja kilku ludzi, zmienia świat na lepsze [źródło: www.aidsolar.eu]

Firma AiD Solar powstała w styczniu 2019 roku. Od tego czasu rozwijała się w dynamicznym tempie. Hurtownia znajduje się w Kliniskach Wielkich, w okolicach Szczecina. Współpracuje z wieloma firmami instalacyjnymi działającymi w branży fotowoltaicznej w Polsce oraz Europie. Rozwija się prężnie i wysyła swoje materiały również do krajów europejskich jak i poza kontynent. W swojej ofercie posiada moduły fotowoltaiczne, falowniki, konstrukcje montażowe, magazyny energii, pompy ciepła oraz ładowarki samochodowe. Produkty w naszej ofercie pochodzą od najlepszych i zaufanych producentów. Nasz zespół składa się z młodych kreatywnych osób oraz z bardziej doświadczonej części zespołu, dla których stwierdzenie „problem”- nie istnieje. Doradztwo techniczne stoi na profesjonalnym poziomie.

Nasza misja to tworzenie, dostarczanie produktów przyjaznych dla ludzi i środowiska oraz promowanie rozwiązań opartych na wykorzystaniu energii naszego Słońca. Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji z klientami poprzez dostarczanie nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie produktów. Aid-Solar opiera swoje działania na wartościach. Długoterminowe relacje, kompleksowe wsparcie oraz gwarancja bezpieczeństwa są naszymi priorytetami. Wartości te aktywnie wcielamy w życie w relacjach nie tylko z naszymi klientami, ale również z dostawcami, partnerami oraz pracownikami.

Celem naszej firmy AiD Solar jest dostarczanie ludziom nie tylko najwyższej jakości komponentów fotowoltaicznych, ale również niesienie pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Chcemy wznieść poziom życia potrzebujących, aby mogli oni się prawidłowo rozwijać, kształcić swoje pasje, walczyć o lepsze jutro. W 2022 roku firma AiD Solar udała się z pomocą humanitarna do Tanzanii, gdzie pracownicy firmy własnoręcznie zamontowali instalację fotowoltaiczną na dachu jednej z tamtejszych szkół. Dzięki temu afrykańskie dzieci mogą uczyć się w godnych warunkach. Prąd był tam koniecznie potrzebny. W planach firmy są kolejne wyjazdy pomocowe. Gdy świat obiegła straszna informacja o rosyjskiej agresji na Ukrainę, również nie chcieliśmy pozostawić potrzebujących bez pomocy. Firma zakupiła bus, który razem z wolontariuszami jeździł na tereny Ukrainy. Wolontariusze przewozili żywność, środki higieniczne, ubrania i nadzieje. Udało nam się również pomóc lokalnie społeczności ukraińskiej. Zapewnialiśmy im dach nad głową, transport, wsparcie. Pomoc charytatywna to nieodłączna część pracy firmy AiD Solar, w końcu „aid” to „pomoc”. Sponsorujemy również chrześcijański zespół “WNiM” w którym wielu z nas gra i śpiewa.

 

0 3

 

Jesteśmy głównym dystrybutorem domowych magazynów energii Weco, które pracują z większością falowników fotowoltaicznych, zarówno tych niskonapięciowych jak i wysokonapięciowych. Posiadają gwarancję 10 lat lub 7000 cykli. Dystrybuujemy profesjonalne przemysłowe magazynów energii Pixii — urządzenie Norweskiego producenta do elastycznego magazynowania energii. W trosce o instalatorów oferujemy również odzież ochronną oraz zabezpieczenia przed upadkiem. Prowadzimy różnego rodzaju szkolenia dla instalatorów jak i z obsługi.

Jesteśmy z wami, dopóki świeci słońce.

Źródło: aidsolar.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz