.
Reklama
targikielce.pl/
.

Mobilne rozwiązanie dla posiadaczy pojazdów elektrycznych

Jednym z mobilnych rozwiązań dla posiadaczy pojazdów elektrycznych jest eMap. Służy ono do obsługi stacji ładowania. Usługa dostępna jest już na najpopularniejszych platformach Google Play oraz AppStore.

Mobilne rozwiązanie dla posiadaczy pojazdów elektrycznych [źródło: www.tauron.pl]
Mobilne rozwiązanie dla posiadaczy pojazdów elektrycznych [źródło: www.tauron.pl]

Aplikacja umożliwia m.in. wyszukiwanie dostępnej stacji w czasie rzeczywistym. Wyznaczenie trasy do wybranego punktu ładowania z pomocą nawigacji. Przeprowadzenie procesu autoryzacji, ładowania oraz rozliczenia transakcji. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z opcji dodatkowych takich jak filtrowanie rodzaju, typu i mocy złącza.

Reklama
oknonet.pl

 

Nasze doświadczenia zdobyte podczas pilotażowej części projektu, oparte o różnorodność lokalizacji i zainstalowanie dziewięciu modeli stacji różnych producentów pozwoliły nam ocenić preferencje klientów oraz wybrać optymalną infrastrukturę do realizacji następnego etapu projektu Operator – powiedział Michał Koszałka, prezes zarządu Magenta Grupa TAURON.

 

Twórcą aplikacji jest Tauron. Do końca 2020 roku ich sieć liczyć będzie ponad 150 ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Aby skorzystać z bezpłatnej aplikacji eMap, wystarczy pobrać ją na urządzenie mobilne, zarejestrować się lub skorzystać z opcji bez rejestracji. Użytkownicy będą mogli wybrać jedną z trzech dogodnych dla siebie form płatności, w tym m.in. dodać i zapisać kartę płatniczą.

źródło: www.tauron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz