Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Würth Polska otwiera swój pierwszy sklep w Legnicy

Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od 1990 roku i prowadzi sprzedaż przez przedstawicieli handlowych, sklep internetowy oraz stale powiększającą się sieć placówek stacjonarnych. Już 24 października nastąpi uroczyste otwarcie sklepu stacjonarnego w Legnicy połączone z Dniem Otwartym, a na klientów będą czekały prezentacje produktowe i liczne atrakcje.

Würth Polska otwiera swój pierwszy sklep w Legnicy
Würth Polska otwiera swój pierwszy sklep w Legnicy

Würth Polska to wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów. Firma, obecna jest na polskim rynku od 33 lat i oferuje ponad 125 tys. produktów oraz rozwiązań dla różnych branż. Specjalizuje się w zakresie sprzedaży elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, materiałów montażowych, mocujących oraz chemii technicznej. Sklepy stacjonarne marki znajdują się w większości dużych polskich miast, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Gdańsku, Lublinie, Zielonej Górze i Łodzi. Już 24 października sieć powiększy się o kolejną – 49. placówkę – tym razem w Legnicy. Lokal o powierzchni 190 metrów kwadratowych znajduje się przy ulicy ul. Nowodworskiej 59 i będzie czynny w godzinach 8:00 – 16:00.

Oferty specjalne i szkolenia dla profesjonalistów

Z okazji otwarcia nowego sklepu w Legnicy, już 24 października odbędzie się dzień otwarty. Podczas tego wydarzenia klienci będą mieli okazję zapoznać się z asortymentem, zasięgnąć porady ekspertów oraz wziąć udział w prezentacjach produktowych.

Zgodnie z naszym mottem „Blisko. Bliżej. Würth!” rozwijamy sieć sklepów specjalistycznych tak, by być jeszcze bliżej naszych klientów oraz ich miejsc pracy. Otwarcie sklepu w Legnicy stanowi kolejny krok w kierunku rozwoju naszej marki na terenie województwa dolnośląskiego – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – Nasze sklepy oferują nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalne wsparcie ze strony wykwalifikowanych doradców. Nasi klienci mogą być pewni, że na każdym etapie zakupów otrzymają kompetentną pomoc i fachowe wsparcie – dodaje.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Źródło: Würth Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz