Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Krakowie

Würth Polska rozszerza swoją sieć o nowy sklep stacjonarny w Krakowie, który znajduje się przy ulicy Jana Surzyckiego 16. To już trzeci punkt marki w tym mieście i 48 w Polsce. Würth obecny jest na polskim rynku od ponad 32 lat i specjalizuje się w zakresie sprzedaży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, materiałów montażowych, mocujących oraz chemii technicznej.

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Krakowie
Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Krakowie

Würth Polska to wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów. Otwarcie trzeciego już sklepu w Krakowie to kolejny krok w kierunku rozwoju marki na terenie województwa małopolskiego. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska dostępne są również u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym.

Produkty dla fachowców w zasięgu ręki

Sklep w Krakowie zlokalizowany jest przy ul. Jana Surzyckiego 16, a sprzedaż ruszyła już 14 września br. Klienci mają okazję skorzystać tu z szerokiej oferty produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz odbioru zakupów dokonanych w sklepie internetowym. Dodatkowo na pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakupy czeka upominek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Cieszymy się, że na mapie Krakowa pojawia się nasza nowa trzecia placówka. Nasza marka zawsze stawia na jakość, dlatego jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep stanie się kluczowym miejscem dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm i fachowe doradztwo – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Źródło: Würth Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz