Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Stojące gazowe kotły kondensacyjne C 230 EVO od De Dietrich

Nowa seria kotłów C230 EVO z zakresu Techniki Komercyjnej stanowi kontynuację dobrze przyjętej przez rynek serii C230 ECO.

Nowość! Stojące gazowe kotły kondensacyjne C 230 EVO od De Dietrich
Stojące gazowe kotły kondensacyjne C 230 EVO od De Dietrich

W nowej serii wprowadzono szereg innowacyjnych rozwiązań związanych z automatyką urządzenia, równocześnie zachowując najlepsze cechy konstrukcyjne z dobrze znanej, poprzedniej serii kotłów C230 ECO.

C230 EVO to kompaktowy gazowy stojący kocioł kondensacyjny przystosowany jest do spalania gazu z 20% domieszką wodoru. Nastawa fabryczna wykonana jest na gaz ziemny, ale dzięki zestawowi do przezbrojenia możliwe jest przestawienie na spalanie propanu.

Kocioł w zestawie posiada konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution z programowalną elektroniczną regulacją pogodową, przystosowaną do konfiguracji układów kaskadowych oraz do zarządzania obiegami grzewczymi.

Kotły C 230 EVO są dostarczane całkowicie zmontowane i przetestowane fabrycznie. Posiadają zaawansowany system zabezpieczeń parametrów pracy, w tym temperaturowe zabezpieczenie przed brakiem wody eliminujące konieczność stosowania obiektowego ogranicznika zaniku wody oraz sprawdzony wymiennik członowy ze stopu aluminiowo-krzemowego z unikalną, 7-letnią gwarancją.

Kocioł posiada palnik ze wstępnym zmieszaniem, modulujący w zakresie od 18 do 100% mocy, dzięki temu osiąga roczną sprawność eksploatacyjną do 108,6% przy jednoczesnej niskiej emisji zanieczyszczeń.

W nowej serii gazowych stojących kotłów kondensacyjnych C230 EVO przystosowanych do spalania gazu z 20% domieszką wodoru dostępne są cztery modele:

 1. C230-85 EVO
 2. C230-130 EVO
 3. C230-170 EVO
 4. C230-210 EVO

C 230 EVO PICTURE 002

Kotły C230 EVO – najważniejsze cechy

 • konsola sterownicza z regulatorem Diematic Evolution obsługiwana z poziomu kolorowego wyświetlacza znanego z kotłów serii AMC
 • automatyka zezwalająca na zarządzanie w standardzie dwoma obiegami grzewczymi z opcją rozszerzenia do trzech obiegów grzewczych (3 obiegi z mieszaczem)
 • możliwość tworzenia układów kaskadowych składających się aż z ośmiu kotłów – co pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy aż do 1736 kW
 • sprawdzony wymiennik ze stopu aluminiowo-krzemowego
 • palnik ze wstępnym zmieszaniem, modulujący w zakresie od 18 do 100% mocy
 • roczna sprawność eksploatacyjna do 108,6%
 • możliwość dostosowania do gazu Lw/Propan (kocioł C 230-210 EVO można przezbroić tylko na Propan)
 • kompaktowe wymiary – powierzchnia zabudowy to zaledwie 0,54 m2
 • zaawansowany system zabezpieczeń parametrów pracy kotła, w tym temperaturowe zabezpieczenie przed brakiem wody eliminujące konieczność stosowania obiektowego ogranicznika zaniku wody

Specyfikację techniczną oraz karty katalogowe kotłów C230 EVO znajdziesz tutaj oraz w Bazie Wiedzy

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

WWW: www.dedietrich.pl 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz