Reklama
http://www.multitherma.com/

Nowy cykl prezentacji zakończonych montaży Thermatec

Z prawdziwą przyjemnością oglądamy zdjęcia z zakończonych montaży pomp ciepła Thermatec. To nasi Partnerzy, firmy instalatorskie, podsyłają nam czasem perełki. Cieszymy się, gdy piękny design naszej pompy podkreśla piękne otoczenie, tworząc harmonijną całość i podkreślając estetykę całej instalacji.

Nowy cykl prezentacji zakończonych montaży Thermatec
Nowy cykl prezentacji zakończonych montaży Thermatec

Zainspirowani świetną pracą naszych Partnerów, otwieramy nowy cykl, w którym co jakiś czas będziemy pokazywać Wam zdjęcia z zakończonych realizacji z udziałem urządzeń Thermatec. Chcemy dzielić się z Wami tymi inspirującymi przykładami, które nie tylko ukazują technologiczny aspekt naszych pomp, ale również ich wizualne dopasowanie do różnych przestrzeni.

Drodzy Instalatorzy, serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji!

Z przyjemnością pokażemy Wasze realizacje, promując zarówno dobre praktyki montażowe, jak i estetyczne. Wiemy, że istnieje wiele realizacji z pompami Thermatec, którymi warto się pochwalić, a Wasza praca zasługuje na uznanie. Dzięki Waszym zdjęciom, możemy wspólnie inspirować innych i pokazywać, jak wiele można osiągnąć dzięki połączeniu wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnego montażu.

Jeśli czytają ten artykuł użytkownicy naszych pomp, również serdecznie zapraszamy do pokazania zamontowanych u Was urządzeń Thermatec. Jesteśmy ciekawi, jak nasze produkty funkcjonują w różnych warunkach i jak wpasowują się w Wasze otoczenie.

Chwalmy się jakością i wspólnie twórzmy inspirujące przykłady zastosowania naszych produktów. Razem możemy pokazać, jak ważna jest dbałość o każdy detal – od technologii, przez montaż, aż po finalny wygląd instalacji. Zapraszamy do dzielenia się Waszymi historiami i realizacjami, które będą mogły stać się inspiracją dla innych.

Swoje zdjęcia z realizacji z udziałem urządzeń Thermatec prześlij na adres mailowy: [email protected]

 

Home Star Sp. z o.o.
Misjonarzy Oblatów MN 20A,
40-129 Katowice
tel. biuro: (+48) 32 722 02 03
tel. sprzedaż:(+48) 533 222 223
e-mail: [email protected]
www.homestar.pl
https://www.facebook.com/homestarfotowoltaika/
https://thermatec.pl/
https://www.facebook.com/thermatec.polska

THERMATEC 2022 LOGOTYPE BASIC

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz