Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Jesienna edycja szkoleń z pomp ciepła Cooper&Hunter

Chcesz zacząć montować pompy ciepła ale nie wiesz od czego zacząć lub chcesz się przekonać, że zawód instalatora tych urządzeń jest właśnie dla Ciebie? Z tą myślą otwieramy zapisy na AUTORYZACYJNE SZKOLENIE Z ZAKRESU POMP CIEPŁA COOPER&HUNTER. Październik i listopad to doskonały okres na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy z zakresu pomp ciepła Cooper&Hunter, dlatego mamy nadzieję, że nasz bogaty szkoleniowy kalendarz pozwoli Ci skorzystać z dogodnego dla Ciebie terminu szkolenia.

Jesienna edycja szkoleń z pomp ciepła Cooper&Hunter
Jesienna edycja szkoleń z pomp ciepła Cooper&Hunter

Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej wiedzy na temat pomp ciepła Cooper&Hunter, nie przegap tej okazji! Zapisz się już dziś i stań się ekspertem w tej fascynującej dziedzinie.

Nasze szkolenia to inwestycja w Twój zawodowy rozwój i przyszłość.

PODCZAS KAŻDEGO SZKOLENIA DO ZGARNIĘCIA BĘDZIE NIESPODZIANKA ORAZ DODTAKOWE RABATY NA ZAKUP URZĄDZENIA (promocja ograniczona czasowo)

Sprawdź terminy oraz program szkolenia jesienna-edycja-szkolen

Koszt szkolenia: 200 zł netto + VAT 23%.

Istnieje możliwość zwrotu kosztów szkolenia w postaci jednorazowego rabatu przy zakupie pompy ciepła. Po szkoleniu otrzymasz certyfikat, który potwierdzi zdobytą przez Ciebie wiedzę.

Zapisz się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona!

Masz pytania dot. szkolenia ?
Skontaktuj się z nami: tel. 790 593 154

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz