Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Instalujesz lub projektujesz instalacje sanitarne? Weź udział w akcji „Lunch z Wavin”

11 marca ruszyła druga edycja akcji „Lunch z Wavin”. W tym roku promocja skierowana jest zarówno do instalatorów, jak i projektantów wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Wystarczy zakupić lub zaprojektować instalację z użyciem wskazanych przez organizatora produktów Wavin, aby otrzymać kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl.

Instalujesz lub projektujesz instalacje sanitarne? Weź udział w akcji „Lunch z Wavin”
Instalujesz lub projektujesz instalacje sanitarne? Weź udział w akcji „Lunch z Wavin”

Nowa odsłona akcji promocyjnej „Lunch z Wavin” rozpoczęła się 11 marca 2024 r. i potrwa najpóźniej do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród (kodów promocyjnych na zakup posiłków przez Pyszne.pl). Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem w ubiegłym roku, dlatego organizator – Wavin Polska – postanowił ją kontynuować, ale tym razem poszerzając zasięg uczestnictwa. Tegoroczna promocja „Lunch z Wavin” skierowana jest zarówno do instalatorów, jak i do projektantów.

Kampania wspierająca akcję prowadzona będzie m.in. w mediach społecznościowych i na stronach organizatora, a celem akcji jest promocja wybranych produktów i systemów Wavin*. Instalatorzy są nagradzani za faktury zakupowe, a projektanci za projekty instalacji z użyciem wybranych produktów Wavin.

Lunch z Wavin – jak to działa?

# INSTALATORZY

Aby wziąć udział w akcji „Lunch z Wavin”, instalator powinien wypełnić formularz i przesłać fakturę o łącznej wartości minimum 1500 zł netto (wystawioną w okresie trwania promocji) za zakup produktów Wavin objętych promocją*. Uczestnik, który zarejestrował się na stronie i wysłał fakturę, w pierwszej kolejności otrzyma e-mailem link potwierdzający udział w promocji. Następnie, w ciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, uczestnik dostanie SMS-em kupon promocyjny o wartości 100 zł – do wykorzystania na dowolny posiłek, który można zamówić przez stronę lub aplikację Pyszne.pl.

# PROJEKTANCI

Podobne zasady dotyczą projektantów, z tą różnicą, że na stronie promocji zgłaszają oni projekt instalacji sanitarnej – wewnętrznej lub zewnętrznej (wystarczy zestawienie materiałowe) – z użyciem produktów promocyjnych Wavin o wartości minimum 1500 zł netto. Zgłoszony w promocji projekt musi być aktualny, a prace nad nim powinny zacząć się nie wcześniej niż 1 stycznia 2024 roku.

# KUPONY NA PYSZNE.PL

Projektanci i instalatorzy mogą wziąć udział w akcji „Lunch z Wavin” 3 razy, a kupon(-y) należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty otrzymania. Każdy kupon można wykorzystać jednorazowo – dlatego posiłkiem warto podzielić się z ekipą instalacyjną lub projektową.

# UCZESTNICTWO

W przypadku instalatorów zakup objętych promocją produktów Wavin powinien być dokonany w wybranych punktach handlowych, które sprzedają produkty Wavin.

Ponadto w promocji „Lunch z Wavin” mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy w dniu przystąpienia do promocji i w okresie jej trwania prowadzili zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Polski w zakresie wykonawstwa instalacji lub montażu wskazanych przez organizatora produktów Wavin oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie projektowania systemów instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych z użyciem produktów Wavin. W promocji nie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy prowadzący punkty sprzedaży produktów Wavin.

Produkty Wavin objęte promocją Lunch z Wavin skierowaną do instalatorów i dekarzy:

 • systemy instalacji sanitarnych Wavin Tigris (rura PE-Xc/Al./PE i PERT/AL./PERT+ kształtki Wavin Tigris K1, M1, K5, M5, kształtki Wavin Tigris MX we wszystkich średnicach);
 • rura do ogrzewania podłogowego Wavin PE-RT/EVOH/PE-RT;
 • kanalizacja wewnętrzna Wavin PVC/PP HT;
 • systemy kanalizacji niskoszumowej Wavin SiTech+ i Wavin AS+;
 • system Wavin Ventiza – wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła;
 • system rynnowy Wavin Kanion;
 • system automatyki sterującej Wavin Sentio.

Produkty Wavin objęte promocją Lunch z Wavin skierowaną do projektantów:

 • systemy instalacji sanitarnych Wavin Tigris (rura PE-Xc/Al./PE i PERT/AL./PERT+ kształtki Wavin Tigris K1, M1, K5, M5, kształtki Wavin Tigris MX we wszystkich średnicach);
 • rura do ogrzewania podłogowego Wavin PE-RT/EVOH/PE-RT;
 • system kanalizacji wewnętrznej Wavin PVC/PP HT;
 • system kanalizacji niskoszumowej Wavin SiTech+ i Wavin AS+;
 • system instalacji sanitarnych i grzewczych Wavin Ekoplastik;
 • system kanalizacji zewnętrznej (system rur, kształtek i studzienek Wavin);
 • system zagospodarowania wód deszczowych Wavin Q-BIC Plus, Wavin AquaCell, Wavin Vertical IT i Wavin IT Sewer;
 • system podciśnieniowego odwadniania dachów płaskich Wavin QuickStream;
 • system grawitacyjnego odwadniania dachów HDPE;
 • systemy renowacyjne (Wavin Compact Pipe, Wavin TS, Wavin KMR).

Źródło: Wavin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz