Reklama
http://www.multitherma.com/

Fuji Electric rozpoczyna cykl szkoleniowy 2024!

Nowy rok rozpoczynamy szkoleniami APS z systemów klimatyzacji Fuji Electric dla branży HVAC&R. Uruchomione właśnie zapisy na nowy cykl szkoleniowy dla instalatorów systemów klimatyzacji pozwalają na otrzymanie wymaganej certyfikacji APS.

Fuji Electric rozpoczyna cykl szkoleniowy 2024!
Fuji Electric rozpoczyna cykl szkoleniowy 2024!

 

Szkolenie Fuji Electric – połączenie teorii z praktyką!

Program szkoleń opierać się będzie na kluczowych obszarach wiedzy niezbędnej dla Instalatorów systemów klimatyzacji. Ma on na celu przedstawienie zmian w ofercie produktowej japońskiego producenta, słynącego z bezawaryjnej i wydajnej pracy. Lecz także podniesienie standardów i komfortu w dziedzinie instalacji dla samych fachowców. Część praktyczna szkolenia zawierać będzie gotowe rozwiązania, najczęstsze przyczyny błędów w montażu klimatyzacji i praktyczne wskazówki jak poprawnie przeprowadzić instalację.

Co zyskuje Instalator po szkoleniu Fuji Electric?

Instalatorzy uczestniczący w szkoleniu zdobędą wiedzę z zakresu instalacji klimatyzacji, poznają ofertę produktową znanego na całym świecie dostawcy, a także zdobędą certyfikację Autoryzowanego Punktu Serwisowego, gwarantującego możliwość montażu bezawaryjnych urządzeń, a także dodatkową formę promocji online.

Nie zwlekaj – zapisz się już teraz!

Rozwój branży klimatyzacyjnej wymaga od nas stałego doskonalenia i dostosowywania się do nowych wyzwań. Wprowadzenie cyklu szkoleniowego Fuji Electric to krok w stronę wypracowania wyjątkowej grupy profesjonalistów gotowych sprostać najwyższym oczekiwaniom Klientów.

Szkolenie – kiedy i gdzie

Stacjonarne szkolenia Fuji Electric dla instalatorów odbędą się w wybranych miastach Polski, gdzie hurtownia klimatyzacyjno-wentylacyjna Iglotech ma swoje oddziały. Szczegółowy terminarz szkoleń dostępny jest na stronie www.iglotech.com.

Szkolenia Fuji Electric to nie tylko odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie, ale również krok w kierunku tworzenia zrównoważonych, energooszczędnych i technologicznie zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie systemów klimatyzacji.

Czekamy na Ciebie!

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz