.
Reklama
oknonet.pl
.

W 2020 roku zostaną przebadane 44 kategorie materiałów budowlanych. Jakie marki zyskają renomę fachowców?

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe, które ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wyniki badania zostaną ogłoszone 4 czerwca br.

Budowlana Marka Roku 2020

Dzięki temu badaniu inwestorzy będą mogli zyskać miarodajne informacje z rynku i wybrać najlepsze produkty do budowy/remontów swoich nieruchomości. Wykonawcy wskażą najlepsze materiały budowlane już po raz 16.

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe, które ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych.

Ranking Budowlana Marka Roku – ze względu na badawczy charakter – jest klasyfikacją niezależną od subiektywnych czynników. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskażą marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach.

Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców, zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku. Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych, wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców i wskazywane przez nich najczęściej. Edycja 2020 zyskała nowe kategorie produktowe: narzędzia dekarsko-ciesielskie, odzież robocza, pokrycia dachowe bitumiczne.

Dane zebrane w trakcie badania w danym roku zostają skrupulatnie przeanalizowane i opracowane w formie raportów dla każdej grupy produktowej, dostępnych jedynie dla uczestników rankingu. Raporty Budowlana Marka Roku 2020 zaprezentują zarówno aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku i na przestrzeni kilku lat wstecz. Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku, ponieważ aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku, a  ponad połowa Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Wyniki ogłoszone zostaną publicznie 4 czerwca 2020 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance. Polakom planującym budowę/remont polecamy śledzenie preferencji aktualnych na rynku i poznania wiarygodnych, cenionych produktów budowlanych. Producentów zapraszamy do wzięcia udziału w Rankingu i weryfikacji pozycji swoich marek, Pełna lista kategorii, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl.

Kontakt w sprawie Rankingu

Joanna Florczak-Czujwid, Dyrektor Projektu Budowlana Marka Roku

tel. +48 (24) 355 77 80, kom. 697 134 770, e-mail: [email protected]

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

99-301 Kutno, Ul. Grunwaldzka 5

tel. +48 (24) 355 77 00, faks +48 (24) 355 77 03

www.asm-poland.com.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz