Reklama
https://h2poland.com.pl/

Tinos H Flex – komfortowy, stylowy i elastyczny grzejnik dekoracyjny

W ofercie marki Purmo pojawił się nowy grzejnik płytowy – Tinos H Flex charakteryzujący się efektownym, minimalistycznym wzornictwem. Poza nowoczesnym, zwracającym uwagę designem rozwiązanie zapewnia wyjątkową elastyczność montażu oraz użytkowania. Dzięki zastosowaniu dolnego podłączenia środkowego instalatorzy nie muszą zastanawiać się nad wyborem wersji grzejnika. Tinos H Flex jest dostępny aż w 33 rozmiarach, dzięki czemu klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednie wielkości, które najlepiej sprawdzą się w ich domu.

Tinos H Flex – komfortowy, stylowy i elastyczny grzejnik dekoracyjny
Tinos H Flex – komfortowy, stylowy i elastyczny grzejnik dekoracyjny

Nowy, stalowy grzejnik płytowy Tinos H Flex charakteryzuje się elegancką, płaską obudową w kształcie prostopadłościanu o wyrazistych liniach, gładkich krawędziach zewnętrznych i płaskiej powierzchni czołowej. Jest to nie tylko nowoczesne i przyciągające uwagę wzornictwo, nie bez znaczenia są także zalety użytkowe. Czyszczenie modelu Tinos H Flex jest bardzo łatwe dzięki prostej konstrukcji grzejnika oraz zdejmowalnej osłonie górnej, która pozwala użytkownikom szybko i sprawnie wytrzeć powierzchnię oraz wyczyścić wewnętrzne elementy.

Reklama
oknonet.pl

Grzejnik produkowany jest w standardowym śnieżnobiałym kolorze (RAL 9016), jednak dostępny jest aż w 72 wersjach kolorystycznych dzięki czemu łatwo dopasować go zarówno do każdego wnętrza, jak i gustu użytkownika. Tinos H Flex doskonale komponuje się z jego pionowym odpowiednikiem – grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia optymalną elastyczność przy aranżacji większych pomieszczeń. Te smukłe i kompaktowe urządzenia idealnie pasują do nietypowych przestrzeni, otwierając szerokie możliwości w zakresie projektowania wnętrz niemal każdego domu.

Najbardziej elastyczne rozwiązanie

Poza nowoczesnym, modernistycznym designem i szeroką ofertą kolorów i wymiarów grzejnik Tinos H Flex charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkową elastycznością w montażu i użytkowaniu. Jak każdy grzejnik z rodziny Flex firmy Purmo nowy model posiada innowacyjną konstrukcję rozprowadzenia wody w grzejniku. Dzięki zastosowaniu dolnego podłączenia środkowego 2 x 1/2″ instalatorzy nie muszą zastanawiać się czy potrzebna jest wersja prawa czy lewa. Podłączenie środkowe wraz z zastosowanym innowacyjnym układem rozprowadzenia wody w grzejniku oferuje także całkowitą swobodę wyboru położenia wkładki zaworowej, której lokalizację można zmieniać z prawej na lewą stronę w zależności od potrzeb i wygody użytkowania. Decyzję po której stronie zostanie zainstalowana głowica termostatyczna można podjąć lub zmienić także po zainstalowaniu grzejnika. Co ważne z punktu widzenia prostoty montażu – środkowe przyłącze zapewnia wyjątkowo bezproblemowy, szybki i ekonomiczny montaż oraz pozwala na większą swobodę wyboru w fazie projektowania i instalacji.

Dodatkowo jednakowy rozstaw przyłączy oraz taka sama odległość przyłączy od ściany dla wszystkich typów pozwala na łatwy wstępny montaż przewodów instalacji grzewczej, którą przy pomocy szablonu montażowego Purmo można wykonać nawet bez konieczności montowania grzejników. Kolejną innowacją wyróżniającą grzejnik Tinos H Flex na rynku jest zastosowanie głowicy termostatycznej z obsługą aplikacji. Dzięki niej urządzenie łączy się z platformą cyfrową, która pozwala użytkownikom na wygodne uruchamianie grzejnika i zdalną regulację ustawień. Do modelu grzejnika Tinos H Flex producent rekomenduje głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Występuje ona w dwóch wersjach kolorystycznych – białej lub czarnej.

Źródło: purmo.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz