Reklama
konferencjaeuropower.pl

Parkiet Komplex opracuje tester posadzek na ogrzewaniu podłogowym

Jako że wymogi budowlane WT2021 wskazują na budowę domów o znacznie niższym zapotrzebowaniu energetycznym, a także rozwój fotowoltaiki pozwala na pozyskanie tańszej energii elektrycznej, rośnie zainteresowanie elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Tester ogrzewania podłogowego
Tester ogrzewania podłogowego [Źródło: parkietkomplex.pl]

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii ogrzewania i wytwarzania energii, rozwiązania elektrycznych instalacji podłogowych nie w każdym przypadku nadążały za tempem wzrostu, co skutkowało negatywnym nastawieniem do elektrycznego ogrzewania podłogowego.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, Zakład Parkiet Komplex z Mławy, postanowił zbadać, zrozumieć, posegregować i zagospodarować zachodzące zależności. W tym celu opracowano i wykonano tester posadzek na ogrzewaniu podłogowym.

Tester posadzek na ogrzewaniu podłogowym

Na ten moment wykonywane są testy, jednak w niedługim czasie będziemy mogli zapoznać się z wynikami i oceną różnych posadzek zastosowanych na elektrycznym ogrzewaniu podłogowym wraz z określeniem strat ciepła wynikających z rodzaju posadzki, mocy cieplnej oraz grubości izolacji.

Źródło: parkietkomplex.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz