Reklama
cleanpowerforall

Zmiana terminu Zlotu Pojazdów Branżowych INSTAL MOTO EXPO

INSTAL MOTO EXPO kom
Organizator Zlotu Pojazdów Branżowych INSTAL MOTO EXPO ogłosił zmianę terminu zlotu:
Pragniemy poinformować, że w porozumieniu z Grupa MTP podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Zlotu Pojazdów Branżowych INSTAL MOTO EXPO. Wydarzenie to odbędzie się od 18 do 20 listopada 2020 r. podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2020.
Wspólnie z Grupą MTP – współorganizatorem Zlotu – doszliśmy do wniosku, że zmiana terminu a zwłaszcza połączenie imprezy z najważniejszym spotkaniem branży instalacyjnej w kraju, wpisze się w odpowiedniejszy czas. Trwający właśnie okres urlopowy dość mocno kolidował wielu z Was z terminem imprezy.
Ponadto panujące obostrzenia związane z COVID-19 bardzo ograniczają potencjał i możliwości, jakie stwarza nam ta impreza. Szkoda, by było, gdyby tak wyjątkowe wydarzenie miało odbyć się w mocno okrojonej formie. Pragniemy, abyśmy wszyscy mogli bawić się bezpiecznie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zarejestrowali się na Zlot oraz producentom, którzy zadeklarowali swoją obecność i udział w strefie EXPO. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że w kalendarzu corocznych wydarzeń branżowych nie może zabraknąć tej imprezy 🙂
Podczas przygotowań okazało się, że pomysłów i możliwości jest znacznie więcej niż w chwili, gdy zaczynaliśmy.
Zlot Pojazdów Branżowych wróci ze zwielokrotnioną siłą! 💪
Źródło: OSFIS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz