Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Zbliżają się XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – NOWA ENERGIA

Wśród wystawców lider systemów PV – IBC SOLAR, który obchodzi w tym roku jubileusz. Pozostał tydzień do największych targów energetycznych w Polsce. Podczas ENEX Nowa Energia zaprezentują się najważniejsi przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii i energetyki konwencjonalnej w kraju i za granicą. Swoją obecność potwierdził także IBC SOLAR, dostawca kompleksowych systemów PV z portfolio obejmującym realizacje na całym świecie. Firma obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia i z tej okazji przygotowała dla odwiedzających szereg atrakcji.

Zbliżają się XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA [źródło: www.ibc-solar.pl]
Zbliżają się XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA [źródło: www.ibc-solar.pl]

Tegoroczna edycja targów ENEX NOWA ENERGIA odbędzie się 23-24 lutego 2022 roku w Kielcach. Na uczestników czekać będą producenci paneli fotowoltaicznych, przedsiębiorstwa zajmujące się magazynowaniem energii, przedstawiciele sektora elektromobilności, instalatorzy pomp ciepła, jak również firmy związane z tradycyjną energetyką. Będzie można skorzystać z bogatej oferty wydarzeń towarzyszących, takich jak Forum SOLAR+, Konferencje ENERGIA PL oraz Heat Not Lost, a także Forum Pomp Ciepła.

W gronie wystawców znajdzie się IBC SOLAR, światowy lider systemów PV i dostawca kompleksowych rozwiązań dla magazynowania energii, który przez ostatnie lata prężnie rozwija swoje biuro na rynku polskim. Na swoim stoisku firma pokaże m.in. najnowszą wersję aerodynamicznego systemu montażowego AeroFix G3 dla dachów płaskich. Produkt ten odpowiada na trendy w fotowoltaice: pozwala instalować systemy PV w sześciu konfiguracjach, z wykorzystaniem różnych rozmiarów modułów i bez przebijania powierzchni dachu.

Zbliżają się XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA [źródło: www.ibc-solar.pl]
Zbliżają się XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – NOWA ENERGIA [źródło: www.ibc-solar.pl]

Odwiedzający zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie energy storage docenią także możliwość obejrzenia inwerterów hybrydowych i systemów magazynowania energii z oferty marki. – W związku z planowanymi zmianami na rynku prosumentów podniesienie autokonsumpcji będzie z pewnością jednym z trendów PV w 2022 roku. Ważne jednak, by robić to z głową, w oparciu o szczegółową analizę zapotrzebowania energetycznego i przemyślany projekt instalacji PV uwzględniający ułożenie i rozmiar modułów – tłumaczy Mariusz Wilk, Country Manager IBC SOLAR Polska.

Targi ENEX będą dobrą okazją do rozmowy z ekspertami IBC SOLAR Polska na temat kompleksowych rozwiązań PV dla prosumentów indywidualnych, instalacji komercyjnych, a także przyszłościowego segmentu parków słonecznych. Marka świętująca w tym roku 40-lecie istnienia chętnie dzieli się doświadczeniem i dobrymi praktykami zdobytymi podczas realizacji kompleksowych projektów w różnych regionach na całym świecie. Dodatkowo do współpracy przy kieleckim wydarzeniu firma zaprosiła swoich partnerów. W efekcie uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w szkoleniach i prezentacjach prowadzonych przez specjalistów Enphase Energy, GoodWe i Eko Projekt. Szczegółowy harmonogram warsztatów dostępny jest na stronie wystawcy.

Targi ENEX Nowa Energia odbędą się w dniach 23-24 lutego 2022 roku, na terenie centrum Targi Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji oraz pobraniu darmowej wejściówki. Więcej informacji na te i inne tematy związane z IBC SOLAR można dowiedzieć się podczas ENEX Nowa Energia, największych w Polsce targów energetycznych, w hali F, na stoisku F-21.

 

źródło: www.ibc-solar.pl

 

IBC-SOLAR
Agnieszka Mrozowska
[email protected]
666 300 051
strona internetowa: www.ibc-solar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz