Reklama
https://h2poland.com.pl/

Wymiennik c.w.u. Tower Grand od Galmet

Nowość produktowa w ofercie Galmet

Wymiennik c.w.u. Tower Grand od Galmet
Wymiennik c.w.u. Tower Grand od Galmet [galmet.com.pl]

Wymiennik c.w.u. Tower Grand to najnowszy ogrzewacz wody Galmet opracowany do współpracy z pompami ciepła. Wysoka wydajność i szeroki zakres pojemności sprawiają, że urządzenie może współpracować, zarówno z pompami ciepła bardzo małej, jak i większej mocy.

Reklama
oknonet.pl

Tower Grand to wymiennik c.w.u. do pomp ciepła o powiększonej wężownicy spiralnej i mocy grzewczej opracowany w oparciu o cechy wymiennika c.w.u. do pomp ciepła – Maxi. Stanowi uzupełnienie oferty stojących emaliowanych wymienników c.w.u. z wężownicą spiralną.

W ogrzewaczu zastosowano znacznie powiększoną wężownicę spiralną – nawet ponad 2 razy większą w porównaniu z klasycznym wymiennikiem c.w.u. – o powierzchni od 1,4m² dla wymiennika Tower Grand 160 do 4,3m² dla wymiennika Tower Grand 500. Dzięki takiemu rozwiązaniu stanowi on optymalne rozwiązanie dla instalacji z pompą ciepła zarówno typu on-off jak i inwerterową. Szeroki zakres pojemności od 160 do 500 litrów pozwala natomiast na dopasowanie go do wymogów pomp ciepła zarówno o bardzo małej, jak i większej mocy.

Źródło: galmet.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz