Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Oto co wiemy dotychczas na temat nadchodzącej edycji programu Mój Prąd 6.0

AirAddiction opowiada o edycji programu "Mój Prąd 6.0" które wprowadza kilka istotnych zmian i ulepszeń, aby jeszcze bardziej zachęcić do instalacji instalacji fotowoltaicznych oraz zwiększyć dostępność tej formy odnawialnej energii dla mieszkańców Polski.

Oto co wiemy dotychczas na temat nadchodzącej edycji programu Mój Prąd 6.0
Oto co wiemy dotychczas na temat nadchodzącej edycji programu Mój Prąd 6.0

Planowany start: Drugi kwartał bieżącego roku (przewidywany na koniec czerwca).
Budżet: Ogłoszony budżet dla edycji 6.0 wynosi 400 milionów złotych. Choć mogłoby się wydawać, że nie jest to ogromna suma, warto zauważyć, że budżet ten był zwiększany w trakcie poprzednich naborów. Być może będzie tak również tym razem.
Magazyn Energii: Minister Klimatu i Środowiska, Paulina Hennig-Kloska, zaznacza, że “magazyny energii są kosztowne, a dotychczasowe dopłaty nie przyciągały wystarczającej liczby instalatorów”. Obecnie pracuje się nad wprowadzeniem dodatkowych zachęt, jednakże nie ma jeszcze pewności co do ich obligatoryjności.
Pompy ciepła: Podobnie jak w poprzedniej edycji, pompy ciepła będą kwalifikowane jako koszt, jednakże jedynie te, które znajdują się na liście ZUM.
Możliwość ubiegania się o dotację: Osoby, które nie otrzymały dotacji w ramach edycji 5.0, będą miały szansę złożyć wniosek w programie 6.0. Warunkiem koniecznym będzie jednak spełnienie kryteriów nowej edycji, które nie są jeszcze znane.

Przypominamy jednak, że program wciąż nie został ogłoszony!
Czekamy na oficjalne jego ogłoszenie, aby uzyskać pełną klarowność co do warunków i zasad tej edycji

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź naszą ofertę na airaddiction.pl/oferta/ oraz  facebook.com/airaddictionwroclaw 

Źródło: airaddiction.pl

AirAddiction Instalacje Sp. z o. o.
ul. Rynek 60,
50-116 Wrocław
tel. +48 531 175 433
e-mail: [email protected]
www.airaddiction.pl
www.facebook.com/airaddictionwroclaw

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz