Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Konkurs Eco-Miasto 2022 – zgłoś swoją inwestycję – ostatnia szansa

Rozwój każdej miejscowości w sposób zrównoważony, to nieograniczona szansa na lepszą jakość życia jej mieszkanek i mieszkańców. Dlatego wszystkie inwestycje realizowane w celu poprawy środowiska, są cenne i powinny być wyróżnione.

Konkurs Eco-Miasto 2022 – zgłoś swoją inwestycję – ostatnia szansa [źródło: www.eco-miasto.pl]
Konkurs Eco-Miasto 2022 – zgłoś swoją inwestycję – ostatnia szansa [źródło: www.eco-miasto.pl]

Z misją wspierania i docenienia projektów tworzonych w miastach organizujemy kolejną edycję konkursu Eco-Miasto, realizowanego we współpracy z Ambasadą Francji w Polsce. Konkurs ten jest ogólnopolski i ma za zadanie popularyzować ideę zrównoważonego rozwoju ośrodków zurbanizowanych.

Jako współorganizatorzy konkursu chcielibyśmy serdecznie zaprosić polskie miasta do udziału i zgłoszenia inwestycji spośród pięciu kategorii nagradzanych projektów:
• Gospodarka wodna;
• Odpady, gospodarka o obiegu zamkniętym;
• Zieleń miejska, zielono-błękitna infrastruktura;
• Zrównoważona mobilność;
• Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii.

Na przestrzeni lat mieliśmy już przyjemność wyłaniać zwycięskie projekty ośmiokrotnie, w tym roku realizujemy 9. edycję programu Eco-Miasto, co jest niezwykłą szansą również do wymiany doświadczeń — zgłaszający będą bowiem mogli zaprezentować zrealizowane projekty i inwestycje środowiskowe na forum ogólnopolskim.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie polskie miasta i samorządy. Laureaci zostaną wyłonieni oddzielnie spośród miast poniżej, jak i powyżej 100 tysięcy mieszkańców.

Samorządy i gminy mogą przystąpić do konkursu do 30 sierpnia 2022 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie: www.eco-miasto.pl

Zapraszamy do zgłaszania swoich praktyk.

źródło: www.eco-miasto.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz