Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Jubileusz 30-lecia marki Buderus w Polsce

Buderus – producent niezawodnych i wysoce efektywnych systemów grzewczych w 2024 celebruje jubileusz 30-lecia w Polsce.

Jubileusz 30-lecia marki Buderus w Polsce
Jubileusz 30-lecia marki Buderus w Polsce

W maju 1994 roku, jako spółka-córka niemieckiego lidera systemów grzewczych Buderus GmbH, w Tarnowie Podgórnym powstała spółka Buderus Technika Grzewcza. Historia marki Buderus zarówno w Polsce jak i w wymiarze globalnym łączy się z koncernem Bosch. W 2003 roku Buderus wszedł w struktury koncernu Bosch GmbH (obecnie Bosch Home Comfort Group). Powstała wówczas nowa spółka odpowiedzialna za działania w zakresie systemów grzewczych – BBT Thermotechnik GmbH. W 2012 roku w Polsce nastąpiło połączenie spółek Buderus Technika Grzewcza oraz Robert Bosch. Od tego czasu Buderus funkcjonuje w strukturach firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

Jakość, niezawodność i doświadczenie

Użytkownicy cenią markę Buderus przede wszystkim za wysoką jakość produktów oraz możliwość ich łączenia w kompleksowe rozwiązania systemowe. Świadczą o tym przyznawane wielokrotnie nagrody i wyróżnienia m.in. Super Marka, Dobra Marka, Złoty Instalator. Dzięki długiej tradycji i konsekwentnym działaniom rozwojowym, Buderus osiągnął status eksperta w dziedzinie systemów grzewczych i stale dąży do wyznaczania nowych standardów w branży. Przez te wszystkie lata Buderus także buduje i umacnia relacje z Partnerami Handlowymi oraz projektantami instalacji grzewczych.

Szeroki asortyment – wykorzystanie w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych

Oferta obejmuje kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła, rekuperację, technikę słoneczną, zbiorniki na c.w.u., systemy regulacji i akcesoria. W ten sposób elementy całej kotłowni mogą być skompletowana od jednego producenta. Ogromny asortyment pozwala na nieograniczoną ilość rozwiązań, praktycznie do każdego systemu grzewczego od mieszkania po duże obiekty komercyjne.

Buderus w liczbach
30-lecie marki w Polsce to dobra okazja do podsumowań:

  • 8 nowoczesnych oddziałów w Polsce wraz z salami szkoleniowymi, w których partnerzy są systematycznie szkoleni przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów,
  • 2000 Autoryzowanych Partnerów Handlowych zapewniających kompleksową obsługę w zakresie doboru, instalacji i serwisu,
  • 3900 indeksów sprzedawanych rocznie, ok. 3000 zrealizowanych inwestycji komercyjnych.

Robert Bosch Sp. z o.o.
02-231 Warszawa
ul. Jutrzenki 105
www.buderus.pl
e-mail: [email protected]
Infolinia handlowa: 801 777 801

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz