Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Innowacyjny design i najwyższa jakość

Inteligentne, przyszłościowe i naturalnie z opcjonalną możliwością sterowania przez aplikacje: nowy gazowy kocioł kondensacyjny Condens 7800i W, zachwyci klientów poszukujących trwałego i wydajnego rozwiązania grzewczego o innowacyjnym designie i maksymalnej łatwości obsługi. Condens 7800i W oferuje moc do 50 kW. Dzięki innowacyjnemu designowi i intuicyjnemu wyświetlaczowi dotykowemu serii 800, urządzenie może być zainstalowane także w eksponowanych wnętrzach np. w łazience lub w kuchni. Obsługa kotła przez użytkownika możliwa jest opcjonalnie za pomocą intuicyjnej aplikacji – HomeCom Easy a profesjonaliści mogą zdalnie nadzorować pracę urządzenia dzięki aplikacji HomeCom Pro.

Innowacyjny design i najwyższa jakość
Innowacyjny design i najwyższa jakość

Oszczędność czasu podczas instalacji i konserwacji

W przypadku Condens 7800i W najwyższej klasy komfort zaczyna się jeszcze przed uruchomieniem urządzenia. Condens 7800i W można zainstalować szybciej niż inne urządzenia tego typu, niezależnie od tego, czy jest montowany w nowym czy modernizowanym budynku. Uruchomienie przebiega bardzo sprawnie za pośrednictwem zintegrowanego dotykowego panelu sterowania.

Asystent instalacji towarzyszy profesjonalistom przez wszystkie etapy instalacji. Wszystkie istotne komponenty systemu są łatwo dostępne do późniejszej konserwacji. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do wymiennika ciepła, serwisanci mogą zdjąć górną część obudowy urządzenia. Wymiennik pokryty jest specjalną powłoką, dzięki czemu można go łatwo i szybko oczyścić.

Elastyczny, ekonomiczny i przyszłościowy

Kocioł Condens 7800i W może być zainstalowany jako oszczędzająca miejsce wersja jednofunkcyjna lub we współpracy z dodatkowym zasobnikiem ciepłej wody. Oznacza to, że urządzenie może być elastycznie wykorzystywane do niemal każdego zastosowania zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach. Dzięki modulacji palnika w zakresie do 1:10 (w zależności od modelu), kocioł osiąga sezonową efektywność energetyczną ogrzewania pomieszczeń 94%. Niskie zużycie gazu wynika z automatycznej i opartej na zapotrzebowaniu regulacji mocy. Długa żywotność jest osiągana dzięki optymalnie dobranej technologii, która znacznie ogranicza ilość uruchomień palnika. To przyszłościowe rozwiązanie przyczynia się także do redukcji CO2. Condens 7800i W może być również zasilany gazem ziemnym z 20-procentową domieszką wodoru.

Innowacyjny design i możliwość podłączenia do internetu

Condens 7800i W ma ponadczasową, elegancką szklaną obudowę wykonaną z PMMA (szkło akrylowe), która doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Na wysoki komfort użytkowania wpływa możliwość obsługiwania urządzenia z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji przy zastosowaniu dodatkowego modułu Connect-Key K30RF. Ze wszystkich funkcji można także korzystać za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza dotykowego serii 800, w który jest wyposażone urządzenie. Jeśli użytkownik pozwoli na monitorowanie systemu grzewczego wyposażonego w Connect-Key K30RF za pomocą aplikacji HomeCom Pro, firma serwisowa będzie mogła wówczas w każdej chwili zdalnie monitorować działanie i bezpośrednio reagować na wszelkie komunikaty o pracy urządzenia. Dzięki temu ewentualne interwencje serwisowe będą przebiegać o wiele szybciej i sprawniej.

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
tel. +48 22 715 40 40
www: www.bosch.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz