Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Godzina dla Ziemi 2023

Czy godzina może uczynić świat lepszym? 25 marca Nice już po raz trzeci dołączył do milionów ludzi i organizacji na całym świecie w obchodach Godziny dla Ziemi.

GODZINA DLA ZIEMI 2023
GODZINA DLA ZIEMI 2023 [źródło: www.gov.pl]

To coroczne wydarzenie, organizowane przez WWF, ma na celu podniesienie świadomości na temat zmian klimatu i zachęcenie ludzi do podjęcia działań w celu zmniejszenia ich śladu węglowego. W tym roku również FIBARO dołączyło do inicjatywy.

 

 

Czy ta godzina może zmienić świat? Z pewnością może okazać się iskrą do zmiany. Biorąc udział w tej inicjatywie możemy podnosić świadomość znaczenia oszczędzania energii, zrównoważonego rozwoju i inspirować innych do podejmowania działań w życiu codziennym. Każdego dnia staramy się to robić także projektując nasze produkty, które pomagają oszczędzać energię i łatwo zarządzać oświetleniem czy urządzeniami elektrycznymi, wyłączając je wtedy, kiedy nie są potrzebne.

Jesteśmy dumni, że trzeci rok z rzędu uczestniczymy w inicjatywie Godzina dla Ziemi. Wyłączając światła na cały weekend, odgrywamy naszą rolę w tym globalnym ruchu wspierającym wyzwanie klimatyczne. Jesteśmy również dumni, że nasz Smart Home Business Unit i współpracownicy z FIBARO dołączyli do nas w tym roku, demonstrując wspólne zaangażowanie naszej firmy w wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko. – mówi Marta Gemin, Group Sustainability Coordinator z Nice.

Uczestnicząc w Godzinie dla Ziemi i innych inicjatywach na rzecz zrównoważonego rozwoju, zmierzamy w kierunku zmniejszenia naszego śladu węglowego i stania się firmą bardziej odpowiedzialną ekologicznie. Jest to zgodne z naszymi planami dotyczącymi wykorzystywania energii i zarządzania nią, zadeklarowanymi w niedawno opracowanej dla grupy Polityce Energetycznej. Ostatecznym celem jest zachęcenie do efektywności energetycznej i świadomości ekologicznej w każdej firmie należącej do grupy Nice, aby osiągnąć cel zmniejszenia emisji CO2 wynikającej ze zużycia energii o 50% do 2025 r.

Polityka energetyczna grupy daje jasne wytyczne dotyczące zarządzania energią związaną z naszą działalnością, zarządzaniem budynkami, mobilnością ludzi i rozwojem produktów. Wiemy, że wszyscy musimy zaangażować się w odpowiedzialne zarządzanie energią, praktykując efektywność energetyczną we wszystkich naszych obiektach, zakładach, sprzęcie i produktach. Zachęcamy do pójścia w nasze ślady i podjęcia działań na rzecz ochrony naszej planety dla przyszłych pokoleń. Jesteśmy zobowiązani do odwrócenia zmian przyrody i ograniczenia zmian klimatu, zanim będzie za późno.

źródło: www.fibaro.com

FIBAR GROUP S.A.
ul. Serdeczna 3
62-081 Wysogotowo
[email protected]
+48 722 030 880
www.fibaro.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz