Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Dzień Informacyjny LIFE!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza do udziału w Dniu Informacyjnym LIFE 2022, realizowanym w trybie stacjonarnym. Konferencja będzie inaugurować już drugi nabór wniosków do Programu LIFE w perspektywie finansowej na lata 2021 – 2027.

Dzień Informacyjny LIFE!
Dzień Informacyjny LIFE!

 

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2022 roku o godz. 10:00 w przestrzeni konferencyjnej Airport Hotel Okęcie. Będzie również transmitowane na kanale NFOŚiGW na platformie YouTube dla osób, które nie będą mogły dotrzeć na miejsce wydarzenia. Link do transmisji zostanie podany w przeddzień wydarzenia.

W trakcie konferencji omówione zostaną m.in. takie tematy jak:

  • możliwości i zasady ubiegania się o dofinansowanie LIFE w naborze 2022, z uwzględnieniem nowości w stosunku do lat poprzednich,
  • zakres wsparcia merytorycznego i finansowego, jakie oferuje NFOŚiGW dla wnioskodawców i beneficjentów LIFE,
  • zakres wybranych projektów LIFE oraz doświadczenia Beneficjentów na etapie ich przygotowania i realizacji.

Gośćmi konferencji będą m.in:

  • Małgorzata Golińska – sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, Główny Konserwator Przyrody,
  • Adam Guibourgé-Czetwertyński – podsekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska,
  • Maja Mikosińska – kierownik Sektora Przyroda w agencji wykonawczej Komisji Europejskiej CINEA.

Uczestnicy będą mieli również okazję bliżej zapoznać się z projektami LIFE prezentowanymi na specjalnie przygotowanych na tę okazję stoiskach oraz wymienić doświadczenia z Beneficjentami –autorami już realizowanych projektów. Będzie można również przedyskutować swoje pomysły na realizację projektów ze specjalistami Krajowego Punktu Kontaktowego LIFE, gotowymi by odpowiadać na wszelkie pytania.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia uczestnictwa w webinarium dokonać można poprzez wypełnienie formularza do 9 czerwca, do godz. 15:00. Spotkanie jest bezpłatne, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie będzie nagrywane i zostanie udostępnione na naszej stronie internetowej oraz na kanale NFOŚiGW na platformie YouTube.

Źródło: gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz