Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Cooper&Hunter Poland na Międzynarodowych Targach Warsaw HVAC Expo

Wielkimi krokami zbliżają się największe w Polsce Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji. W dniach 01-03 marca 2023 r. ERKUL sp. z.o.o. jako jedyny importer marki Cooper&Hunter w Polsce zaprasza na swoje stoisko, znajdziesz nas w hali C, numer stoiska C2.29

Cooper&Hunter Poland na Międzynarodowych Targach Warsaw HVAC Expo
Cooper&Hunter Poland na Międzynarodowych Targach Warsaw HVAC Expo

Marka COOPER&HUNTER należy do korporacji COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Od 2015 roku wyłącznym przedstawicielem marki Cooper&Hunter w Polsce jest firma ERKUL z siedzibą w Elblągu (Gronowo Górne). Dysponujemy powierzchnią magazynową ponad 1500 m2, co pozwala nam utrzymywać wysokie stany magazynowe wszystkich oferowanych przez nas urządzeń: pompy ciepła, klimatyzacje, oczyszczacze, osuszacze.

Podczas targów będziemy prezentować różne urządzenia marki Cooper&Hunter: pompy ciepła oraz ulubione modele klimatyzatorów. Nie zabraknie też urządzeń z sektora komercyjnego, które są dedykowane pod duże obiekty oraz powierzchnie.

Warsaw HVAC Ptak Expo daje możliwość przyjrzenia się nowościom z zakresu produktów i usług z branży HVAC, pozyskania nowych klientów przez przedsiębiorców, ale przede wszystkim jest przestrzenią do zdobycia wiedzy bezpośrednio od wybitnych ekspertów – autorytetów praktyków.

Serdecznie zapraszamy do spotkania i wspólnych rozmów.

Cooper&Hunter Poland

kom.: 601 987 602,
emeil: [email protected]
www: cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz